Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti hány alkalommal menjek...

Heti hány alkalommal menjek el futni, és milyen gyakorlatsort javasoltok itthon?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok 160 cm magas,kb 46 kg.Nem vagyok kövér,de mivel nem mozgok egyátalán,így van egy kis hasam,és narancsbőröm is a fenekemen,combomon.Úgy döntöttem neki állok edzeni itthon.Van itthon szoba biciklink,és Leg-master kondigépünk,és arra gondoltam heti pár alkalommal lemennék a sportpályára futni is.A célom,hogy lapos hasam,kerek fenekem és szép combjaim legyenek.
2014. aug. 7. 15:18
 1/1 HarciCsiga ***** válasza:

Remélem most hallgatsz rám és elhiszed hogy a 46 kiló nagyon kevés ilyen magassághoz neked súlyzós edzés kellene és egy óvatos tömegnövelő diéta attól lesz szép feneked és combod lapos hasad pedig a diétától remélem nem veszed tolakodásnak hogy nem pont a kérdésedre válaszoltam

Csak példaként

Egy futó: [link]

Egy súlyzós edzéssel foglalkozó csaj: [link]


Nekem a második minden esetre vonzóbban néz ki :) remélem segítettem.

2014. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!