Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem el az edzést?

Hogyan kezdjem el az edzést?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. 177 cm és 79-80 kg. Most ballagok általánosból és a nyáron kicsit izmosodni szeretnék. Nem vagyok se dagadt, se vékony, és ha befeszítem természetesen kemény a karom és látszik is az izom, viszont mikor nincs befeszítve eléggé lötyög... Nem szeretnék testépítő világbajnok lenni, csak a nyár folyamán ezt a lötyögést megszüntetni. E mellet van egy kis "cicim" is, nem nagy, van olyan fiú osztálytársam akinek 3x ekkora, ezt is meg szeretném valahogy szüntetni.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan fogjak hozzá? Milyen gyakorlatokat végezzek, milyen mennyiségben itthon? Edzőterembe nem tudok eljárni, mert falun lakok, és a bebuszozás minden nap elég macerás lenne.

Ha számít valamit, akkor elmondom hogy iskolai felmérésekben most év végén felülésből 4 perc alatt 112-t csináltam megállás nélkül, fekvőből 11-t bírtam egyhuzamban .



#sport #testedzés itthon
2014. jún. 10. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le netről a fegyencedzést, olvasd el és alkalmazd!
2014. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha valaki 14 évesen 80 kiló, az előbb fogyjon és utána kezdjen el izmosodni...
2014. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a legutóbbi mérésen 177 cm voltam. Szerintem most vagyok 178-179 cm. 179 cm ren hány kg legyen? 40? Értelem pls.....
2014. jún. 19. 08:33
 4/6 anonim válasza:
Ha fekvőből csak 11 megy egyszerre, akkor oda kitartás is kéne;)
2014. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
11 az 30 másodperc alatt. Természetesen megy több is, 30 mp alatt van a 11 :D
2014. jún. 28. 19:53
 6/6 anonim válasza:
azt hittem összesen:D
2014. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!