Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a konditermi...

Hogyan kezdjem el a konditermi edzést?

Figyelt kérdés
Pár hete életmódot váltottam, az étkezésem rendben van. 3 kisgyermekem van, az elmúlt években (várandósságok) csúnya hasi hájam lett, és persze egyéb helyeken is gáz a helyzet. Vettem most kondibérletet, már egyszer voltam. Tapasztalat: a kardiogépeken már 5 perc elteltével kiugrott a pulzusom, iszonyú a kondícióm, még a legenyhébb fokozaton is...pl. ellipszistréner - hát fújtatva szálltam le róla elég hamar...pedig eredetileg arra gondoltam, hogy kardiózás, majd pedig hasazás, fenék-és combgépek. Nem szeretnék személyi edzőt felkérni, mert rettenetesen égő lenne ott dögledezni, miközben néz, meg mindenki látná, amit összebénázok. Mit javasoltok?
2014. ápr. 3. 12:48
 1/5 Lakatos Günther válasza:
Nyomjál le 10 fekvőt! Aztán meg jöhet a csa-csa-csa!
2014. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem, legalább jobban érzed most magad.
2014. ápr. 3. 13:13
 3/5 anonim válasza:
szerintem ne félj attól,hogy mindenki téged fog nézni mert ez nem így van :) sok túlsúlyos nő,férfi megy a terembe és senki sem neveti vagy nézi meg őket hisz azért van ott,hogy változtasson! szóval ez miatt ne izgulj. Ha van pénzed személyi edzőre akkor mindenképp bérelj fel egyet aki tud neked pontosan segíteni. HA pedig nincs akkor fokozatosan csinálgasd ezt az egészet és lassan majd alakul a kondíciód és folyamatosan többet birsz,nem kell egyből belevetni magad.. a lényeg,hogy ne add föl! :)
2014. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy!
2014. ápr. 3. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből beleugrani a kardióba, bőven elég előtte 1-1 óra laza aerob, ami még megy, és ha tényleg ennyire rossz a kondíciód, akkor megvezetett gépek, csigázgatások kis súllyal.


Ha pedig komolyan szeretnéd csinálni, akkor olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet. Remélem étrended van mellé, mert anélkül nehéz lesz.

2014. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!