Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Runastic alkalmazás mindig...

A Runastic alkalmazás mindig megosztja facebookon az eredményemet? Ill. szeretnék elkezdeni futni, szerintetek mekkora távval kezdjem el? 21L,50kg Eléggé edzetlen vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
Csak mert még nem használtam soha, és ha itt bejelentkezek akkor azt mindenki látja majd, mert megosztja automatikusan? [link]
2014. márc. 29. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a Facebook azonosítóddal regisztrálnod, később viszont hozzákapcsolhatod, ha szeretnéd. Szerintem nem osztja meg automatikusan, maximum csak felajánlja, hogy szeretnéd-e. (Nem ezt használom, de itt is van egy profilom, és a beállítások szerint nincs összekötve a FB oldalammal.)


Kezdd egy 5 km-es kezdő edzéstervvel például. Azzal elleszel pár hónapig, aztán növelheted a távot tovább. Nem kell minden nap futni, ezekben heti 3-4 nap van előírva. Bemelegítést, nyújtást ne spórold le.


A Runtasticon nem láttam ingyenes tervet, de itt van pár oldal:


[link]

[link]

[link]

[link]


Sok sikert!

2014. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!