Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitnessterem kezdőknek-mivel,...

Fitnessterem kezdőknek-mivel, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

10-12kg feleslegemet untam meg, ezért 2 napja kezdtem a vacsora és cukormentes életet, de mozogni is szeretnék.

Úgy gondolom,beiratkozom egy fitnessterembe, de szinte semmi tapasztalatom nincsen ilyen téren. Kondirészbe vegyek bérletet, és gépekkel próbálkozzam, vagy inkább aerobic órákra?

27/Nő


2014. márc. 30. 18:53
 1/1 kovpet ***** válasza:

A vacsoramentességet felejtsd el. Enni kell, csak nem mindegy, hogy mit és mennyit. A "6 óra után nem eszem" egy ostobaság.


A cukor az ellenség, ebben igazad van :)


Több fehérje, kevesebb és lassabb ch, sok aerób edzés és a 12kg felesleg le fog menni. Arra vigyázz, hogy ne túl gyorsan add le, még akkor sem, ha nagy a kísértés. A bőröd nem fogja bírni. Max heti fél-egy kilót fogyj. 1-nél semmiképp sem többet.


Végezz súlyzós edzést mindenképpen, mert különben a tested az izmot építi le a zsír helyett.


Azt se feledd, hogy nem az a cél, hogy a mérleg kevesebbet mutasson. Tudom, a testsúlyt a legkönnyebb mérni, de nem az számít. Az számít, hogy hogy néz ki az ember. Ha zsírosan 70kg valaki akkor lehet túlsúlyos. Ha izmosan 70kg valaki, akkor hiába ugyan annyi a súlya, mégsem javasolna neki senki fogyózást.

2014. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!