Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a hip-hop és a...

Mi a különbség a hip-hop és a modern tánc között? Melyik az amelyik tánchoz nem kell olyan nagy akrobatikus képesség mint pl szaltó vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
Szeretnék táncolni de eddig csak klasszikusat táncoltam és most valami modernebbre gondoltam . Valami olyasmire amit a quantum xxl is táncolt . Megnéztem a tánciskolájukat de nem tudom milyen táncok ezek :Hip-Hop és Video klip dance, Hip-Hop commercial ALL LEVEL, New Style, Fusion funk, Fitt-form . nem túl jó vagyis eddig még nem próbáltam ilyen akrobatikus mozdulatokat , nem tudom hogy olyat tudnék-e . Szóval ha valaki megírná hogy melyik milyen tánc és hogy egy kezdő tizenhárom évesnek melyikkel kéne kezdeni az jó lenne . :)

2013. júl. 1. 11:34
 1/1 bogi1999 válasza:
Szia. Én táncolok már több éve és tapasztalatból tudom h ha hip hop- ozni akarsz attól még nem kell szaltózgatni h jó legyél. Sok sikert. :)
2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!