Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a fehérjét összekeverem...

Ha a fehérjét összekeverem szőlőcukorral az megfelelő tömegnövelő edzés után?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja edzem rendszeresen, minden második nap, általában másfél-két órát. Mindig nagyon vékony voltam, most 50 kilo vagyok, 19 éves. 100% whey protein fehérjét szoktam bevinni edzés után (30g) és ehhez keverek hozzá kb ugyanennyi szőlőcukrot, majd 50 percre rá következik egy teljes étkezés (pl csirkemell+rizs). Megfelelő ez így? Valakitől azt hallottam, hogy cukorbetegséget okozhat. Tapasztalatok, vélemények?

2015. jan. 13. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő, nem lesz bajod.
2015. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jo igy
2015. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ezen kívül nem eszel cukros dolgokat, akkor valószínűleg nem lesz bajod :) ilyenkor bírja a szervezet legjobban a "cukorterhelést". meg 30g az nem sok. azzal van baj, ha valaki rendszeresen sok cukros kaját fogyaszt, főleg este
2015. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki szerint a cukor okozza a cukorbetegséget nincs túlságosan otthon a témában.
2015. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!