Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell nekem egyenlőre tömegnövelő?

Kell nekem egyenlőre tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 184 centi vagyok 64 kiló, ez elég gyér, tehát szükségem van tömegelésre. Nagyon nehezen hízó típus vagyok, jövőhéttől pedig elkezdek konditerembe járni. A kondizásra az edzéstervem kész van, viszont étrenddel nem vagyok tisztában, tömegnövelő étrend kell ugye, viszont nem tudom, hogy mivel kezdő vagyok, ezért használnom kellene tömegnövelő port mint pl a jumbo scitec nutrition egyenlőre, vagy azt későbbre hagyjam?

2015. jan. 8. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő az porositott étel.. tehát helyette inkább egyél.. 64kggal nem kell sokat enned, tehát simán betudod vinni kajából is.. olvasd el a sárgakapszulát
2015. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de szerintem jó dolog. Ha szilárd táplálékból beviszed a szükséges mennyiségeket, akkor nem muszáj, enélkül is fejlődsz. Az már más kérdés, hogy edzés után sokkal egyszerűbb legurítani egy turmixot, mint megenni ugyanazt a mennyiségű tápanyagot. Tömegnövelőre ne költs, vegyél proteint és valamilyen szénhidrátot ( pl. szőlőcukor) . Jobban megéri. A tömegnövelő egyébként is csak edzés után jó, a proteint pedig egész nap ihatod.

A multivitaminról ne feledkezz meg, az is fontos!

2015. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyenlõre biztosan nem, magy egyelõre...
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!