Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni tömegnövelő kérdés?

Edzés utáni tömegnövelő kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok kérdésem a következő: ugye pihenő napon megvan 2gr fehérje és 5gr szénhidrát testsúly kg-onként, ez eddig oké. Aznap mikor súlyzós edzést végzek ugyan ennyinek kell lenni a bevitelnek, vagy ez + a tömegnövelő. Gyakorlati példát írok. Edzés előtt 1 órával csirke rizs, aztán edzés és utánna megy a tömegnövelő. 2 eshetőség van ugye: tömegnövelő után 1 órával jön a szilárd kaja újra, mert elötte 3 órával ettem, másik lehetőség, hogy a 3 óra újra indul onnantól kezdve h megittam a tömegnövelőt.



Bónusz kérdés: Heti 3x 12-15km-t futok (endomorph vagyok és szeretek is futni), futás után szilárd kaját egyek, vagy valami fehérje turmixot igyak+ mellé valami/ csak simán fehérje turmix és rá 1 órára szilárd kaja.Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 5. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én bele szoktam számolni a shaket, ugyanúgy kaja. A 3 óra nem indul újra, tömegnövelőre 30-40 perc után jöhet a szilárd kaja nyugodtan.

Futás közben és után szerintem BCAA és/vagy glutamin hasznos lenne meg persze utána egy fehérje.

2015. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!