Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 60 kg fekvenyomás széria 4...

60 kg fekvenyomás széria 4 sorozat 6-8 ismétléssel segítő nélkül jónak számít 18 évesen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Haaat, max atlagos.

De ne erdekeljen szerintem. Annyival nyomj, amennyibe belemegy szabalyosan min a 6 ismetles, es kesz. Ugyis fogsz meg fejlodni. Ha meg erolteted, akkor konnyen le is serulhetsz. En most 18 evesen a sulyomnal 10kg-val tobb sullyal szeriaztam, es hiaba a bemelegites, meg izuletvedok, leserultem. Mar egy honapja nem melleztem. :-(

Mondjuk nekem konnyebb a dolgom, mert nincsenek hosszu karjaim.

2015. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen csinálom ennyivel 4 hónapos edzésmúlttal. Előttem már írták, átlaghoz képest jó, egyébként meg átlagos. De nem ez számít hanem hogy magadhoz képest milyen!
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hülye kérdés,ha 1 hónapja kezdted 30 kg-al akkor jó,ha 5 hónapja kezdted 50 kg-al akkor nem jó
2015. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!