Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 éve kondizom rendszeresen...

3 éve kondizom rendszeresen de ha abbahagyom 2 hét után már látványosan elkezdek el laposodni és megy a le a tömeg. Kérdésem: hogyan maradhatnék "izmos" ha nem edzek?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azzal jönne nem, nem koxolok csak simán naturálban edzettem meg figyeltem a fehérjére ch-ra meg multivitamint is szedtem/szedek táplálkozni is ugyanúgy szoktam ha nem eszem is, mivel szeretek enni, de ha nem edzek akkor elkezd csökkenni a tömegem minden izomról.. hogyan lehetne megtartani?
2015. jan. 7. 20:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: a bicepszkörméret nem egyenesen arányos a férfiassággal!!!
2015. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy lehet, nem is ezt mondtam hogy enélkül nem lehet valaki sikeres.. Ez csak plusz amit igazából ingyen kapnak az emberek a szüleiktől lehet vele élni és nem élni. Szerintem érdemes, főleg ha valakinek jók az alapjai ehhez.
2015. jan. 8. 14:29
 23/28 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: a bicepszkörméret nem egyenesen arányos a férfiasság mértékével!!!
2015. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Akkor nézesd meg vele az első Sapp-Hoost meccset és hátha kedvet kap :D

Engem is akkor kapott el a gépszíj (szűk 4 éve láttam először). Ha az nincs, lehet hogy még most se edzenék :D

Mondjuk aki nem olyan, annak csak elmegy a kedve a konditól meg a küzdősporttól is ha látja, de nálam bekattant valami, az biztos.

Bob Sapp a medve :D

Igazából haragszom rá amiért bohóc lett belőle. Az első 3 éve után már pankrációra vette a K1-et meg az MMA-t is sajnos.

2015. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak hogy valaki megint félreértett mert nem azt mondtam hogy az nem férfias hanem hogy ÉN nem érezném magam annak, nagy különbség!
2015. jan. 8. 14:30
 26/28 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért vette pankrációra mert ott előre koreografált "verekedések" vannak és ha vigyáznak és szabályosan hajtják végre a szimulációkat akkor senki nem sérül meg, míg mma meg box meg társaiban gondolom én hogy az évek alatt hülyére verhetik egymást és ezért inkább az "egészsége"(mondjuk elég keményen cuccol)mellett döntött és a show bizniszt választotta, szerintem ezért egyáltalán nem bohóc csak élni akar és élvezni az életet :D
2015. jan. 8. 14:37
 27/28 anonim ***** válasza:

Ebben is van igazság, bár én biztos nem tudnék úgy bemenni a ringbe, mintha színész lennék, na mindegy, lehet csak én nem tudok élni. A box szerintem messze nem olyan vállalhatatlan, az MMA valamivel rizikosabb.

Foremant például jóformán csak az nem találta el aki nem akarta, aztán 46 évesen is világbajnok lett.

Mindenesetre Sappnek a pénz volt a fontosabb, nem a rekord minősége, az már biztos.

2015. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Én is karatéztam 3 évet versenyekre is jártam de abbahagytam mert annyira az már nem érdekel és meg kondi mellett azokra az edzésekre nem lett volna már erőm így inkább a tömegnövelés felé mentem és erősebb is vagyok, más kérdés hogy annyit futni már nem tudnék mint akkor de kocogni meg sprintelni szoktam de egy maratonnak nem állnék neki.
2015. jan. 8. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!