Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen edzek, de nem...

Ha rendszeresen edzek, de nem arra, megyek, hogy felhalmozzak magamra x tömeg izmot, akkor mit is csinálok?

Figyelt kérdés
Mert ez nem testépítés , egy ideje ugyanazokkal a súlyokkal dolgozok, ezt a formát akarom tartani , ennél több nekem nem kell 20f 186cm 82kg
2012. okt. 4. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt fenntartásnak hívjuk. Most szálkásítok, szálkásítás után én is valami hasonlót akarok, ám mégis apró mértékben a tömegelés felé elbillenve.
2012. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es ez aztán nagy segítség volt.


atótl is függ miylen formában vagy, ha igazán szálkás vagy, akkor keményen figyelni kell a kajára, edzeni is gyakran kell, ha cask ilyen átlagos alkatú vagy 17-18% testzsírral, akkor szerintem semmi különös, eljársz heti 2x, átedzed minden izomcsoportod, meg túlzottan nem szállsz el a kajával, de nem is kell a végletekeig betartani, cask meglegyen az alapanyagcseréhez szükséges fehérje, plusz egy kevés sose árt.

2012. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hurrá, belémkötött valaki.


A kérdező arra kíváncsi, minek nevezzük azt, amit ő csinál. A válaszom, miszerint ez fenntartó edzés, helytálló.

Azt már csak plusz infóként tettem hozzá, hogy hamarosan ilyesmit teszek én is.

2012. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor én kérek elnézést, többet láttam a szavak mögé.

Így helyes a válaszod:D

2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mentek a zöldkezek
2012. okt. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!