Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 éve kondizom rendszeresen...

3 éve kondizom rendszeresen de ha abbahagyom 2 hét után már látványosan elkezdek el laposodni és megy a le a tömeg. Kérdésem: hogyan maradhatnék "izmos" ha nem edzek?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azzal jönne nem, nem koxolok csak simán naturálban edzettem meg figyeltem a fehérjére ch-ra meg multivitamint is szedtem/szedek táplálkozni is ugyanúgy szoktam ha nem eszem is, mivel szeretek enni, de ha nem edzek akkor elkezd csökkenni a tömegem minden izomról.. hogyan lehetne megtartani?
2015. jan. 7. 20:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És persze a lényeg: Egy kúra nincs, csak első. Amit koksszal szedsz fel, koksz nélkül nem marad meg, ugyebár. Legfeljebb egy töredék mennyiség.
2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Te a bedurranást üldözöd kb. Ha rendszeresen edzel (heti 3-4) akkor megszokod hogy be vagy durranva. Eltűnik a bedurranás -> ellaposodsz.

Szerintem legalábbis. Anno magamon is tapasztaltam ilyet.

2015. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
,Nem ez nem csak a bedurranás elvesztése, ez annál több
2015. jan. 8. 10:57
 14/28 anonim ***** válasza:
Kreatint, vagy olyan tápkieget amiben van kreatin szedtél? Még attól tudok elképzelni nagyobb összezuhanást.
2015. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Régen kb 1 éve szedtem kreatin pezsgőtablettát egy hónapig de mivel ilyen messze van időben nem hiszem hogy ahhoz van köze.

Mind1 nekiállok edzeni mert így gyengének férfiatlannak és esetlennek érzem magam. Komolyan nem is értem hogy tudják az emberek leélni az életüket a 32 es bicepszükkel meg négyzetrács kockahasukkal? Én így nem tudnék élni akkor inkább nővé operáltatnám magam.

2015. jan. 8. 13:42
 16/28 anonim ***** válasza:
Mi a baj a kockahassal?
2015. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az hogy félreértettél :)
2015. jan. 8. 13:57
 18/28 anonim ***** válasza:

Most miért bántod a cuki kis fiúcskákat? :D

Na de komolyan, ha valaki jól érzi úgy magát, akkor hadd legyen olyan, senkinek nem kell megfelelni. Nem lehet mindenki Bob Sapp.

Régen engem se érdekelt túlságosan az edzés.

Meg attól hogy a 140 kiló helyett 130-al szériázik valaki egy hónap szünet után, azért nem lesz belőle nő szerintem.

2015. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem bántom, én szeretem őket és van is ilyen barátom csak mondjuk kicsit nevetséges :D

És rossz látni hogy lehet hogy a genetikája is jobb lenne mint pl nekem és sokkal jobban nézne ki, jók az izom tapadási pontjai..tehát a lényeg hogy ha használhatnám a testét akkor én simán cserélnék vele és tömeget növelnék rajta és akkor nagyon esztétikus lenne csak ezt így rossz látni hogy megy az egész a semmibe és soha nem foglya látni hogy milyen lehetne ha...

2015. jan. 8. 14:05
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit az érdekel mennyire esztétikus. Sőt nagyon kevés embert érdekelnek az izmaid tapadási pontjai. Az életnek sok mas teruletén is lehet sikereket elérni
2015. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!