Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehhez az alkathoz mennyit...

Ehhez az alkathoz mennyit kell edzenem? (Kép rólam és a vágyott testről)

Figyelt kérdés

Jelenleg ahogy állok: 170 cm vagyok és 66 kg. Étkezésem nagyvonalakban:

- Reggeli: Tojás barna kenyér + zöldség

- Tízórai: Joghurt + zab

- Ebéd: Gomba brokkoli valami párolt zöldségmix + csirke néha

Vacsora kb ugyanaz mint ebédre, este van hogy eszem joghurtot még... De van hogy nem vagyok éhes és nem eszem semmit 5-6 után (tudom hogy kéne de nem kívánom)

Emellett igyekszem napi 3 liter vizet meginni


Amint látszik elég fehérjeszegény az étrendem, szeretnék kipróbálni valami fehérjeport amit a heti három konditermes edzésem után tudnék fogyasztani!


Az edzések során 30-40 percet futópadozom különböző programokon valamint hasra és hátra csinálok pár gyakorlatot és a lábazós gépeket használom előszeretettel. Otthon 20 perceket szoktam hullahoppozni az 1 kg-os sporthullahoppommal. (3-4 centit egész szépen levitt derékból)


Szóval ilyen vagyok:

[link]


Ilyen szeretnék lenni:

[link]


Bármilyen jótanácsot nagyon szívesen fogadok! Előre is köszönöm a segítséget :) Az edzést csak most kezdtem, ezért is nem látszik eredmény nagyon!


20/L


2014. okt. 29. 12:58
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat amugy. Es igen nekem a hullahopp hasznalt (hervisben kaphato tomott anyagu nem ilyen muanyag konnyu fos), szoval tudom ajanlani! Az edzes amugy jo? Meg mindig ez a kerdes :)
2014. okt. 29. 13:34
 12/29 anonim ***** válasza:
A fehérjepor egy koncentrátum amit tejből, tojásból, szójából vagy marhahúsból állítanak elő. Jó minőségű tápanyag, teljesen természetes, a gyártása nem különbözik a tejporétól vagy levesporétól. Tejsavóról kicsit több: [link]
2014. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A pár gyakorlat alatt mit értesz? Egyébként hasra nem feltétlen kell edzened.
2014. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hat pedig pont olyat akarok mint a kepen. Szep tonusosat parnak nelkul. Nem hiszem hogy edzes nelkul az kivitelezheto. 5 fele gyakorlat mindegyikbpl haromszor 12
2014. okt. 29. 13:52
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha olyat akarsz, mint amilyen a képen van, akkor a testzsír%-od kell csökkenteni. Bár ehhez annyira nem értek, de a tiédet 18%-körülire tenném, a másik képen lévőt meg 15-14-re. Viszont fontos, hogy lebarnulj így.

Hasizom gyakorlatokkal maximumom az izmod fejleszted, de nem fogsz tőle fogyni, ehhez egy jó diéta kell.

2014. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
ha a heti legalább 5x30 perces aerob mozgás megvan az jó
2014. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jobb alakod van.A masik csaj csupan vekonyabb ami nem azt jelenti hogy jobban is nez ki.Hasa feszesebb es barnabb a bore.es megvan vilagitva a napfenytol....Sportolj,de ne fogyozz.Buta noi baromsag hogy a vekonysag a jo....
2014. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Dogmatix91 ***** válasza:
Lábat ne csak gépen edz. Guggolás meg kitörés lányoknak kötelező! Ass to grass! Én a helyedben azért vállra és karra is edzenék és a mellet sem hanyagolnám.
2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a szebb, ne akarj fogyni légyszi!
2014. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A kettesre ne hallgass, a fehérje por nem ártalmas. Ha ilyen alakot akarsz (amúgy nem kell sok hozzá). Akkor még egy kicsit diétáznod kell és mozognod kell. De szerintem jó alakod van így is. :)
2014. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!