Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehhez az alkathoz mennyit...

Ehhez az alkathoz mennyit kell edzenem? (Kép rólam és a vágyott testről)

Figyelt kérdés

Jelenleg ahogy állok: 170 cm vagyok és 66 kg. Étkezésem nagyvonalakban:

- Reggeli: Tojás barna kenyér + zöldség

- Tízórai: Joghurt + zab

- Ebéd: Gomba brokkoli valami párolt zöldségmix + csirke néha

Vacsora kb ugyanaz mint ebédre, este van hogy eszem joghurtot még... De van hogy nem vagyok éhes és nem eszem semmit 5-6 után (tudom hogy kéne de nem kívánom)

Emellett igyekszem napi 3 liter vizet meginni


Amint látszik elég fehérjeszegény az étrendem, szeretnék kipróbálni valami fehérjeport amit a heti három konditermes edzésem után tudnék fogyasztani!


Az edzések során 30-40 percet futópadozom különböző programokon valamint hasra és hátra csinálok pár gyakorlatot és a lábazós gépeket használom előszeretettel. Otthon 20 perceket szoktam hullahoppozni az 1 kg-os sporthullahoppommal. (3-4 centit egész szépen levitt derékból)


Szóval ilyen vagyok:

[link]


Ilyen szeretnék lenni:

[link]


Bármilyen jótanácsot nagyon szívesen fogadok! Előre is köszönöm a segítséget :) Az edzést csak most kezdtem, ezért is nem látszik eredmény nagyon!


20/L


2014. okt. 29. 12:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem látok olyan nagy különbséget a két kép között.
2014. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Pasi vagyok, 22, szóval fogadd meg, amit mondok, mert más pasik is így fognak rád tekinteni :D A 2 kép között semmi különbséget nem látok azon kívül, hogy a csaj barnább, és felnyomja a mellét a melltartó.

Neked talán kicsit szélesebb a csípőd, de férfi szemmel tökéletes alakod van.


Az nem baj, ha a vacsorát néha kihagyod, de akkor napközben egyél tartalmasabban.

Nekem azt tanácsolták hozzáértők, hogy bármit, csak fehérjeport ne..nem olvastam utána, hogy konkrétan miért, állítólag tele van szarokkal.

2014. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
scitec 100% WHEY PROTEIN ajánlanám
2014. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagy különbségek tényleg nincsenek, ráadásul képnél nagyon számítanak a fények, illetve nem véletlenül van így lebarnulva.

Bár talán picit kell még fogynod, ha tényleg ilyet akarsz, de lehet hogy az elsőnek a melledből fog menni, erre azért figyelj. Egyébként mivel nem írtál mennyiséget, így nehéz megmondani, hogy ez jó-e, bár az a "csirke néha"..ehetnél inkább azt többször :)

2014. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

2es valaszanak masodik felevel ne foglalkozz! Igyal nyugodtan feherjet. Amit a 3as irt az jo.

Am jo alakod van, nincs nagy kulonbseg a 2 kep kozott.:)

2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én se nagyon látok különbséget a két kép között. Nagyon jól nézel ki!


Figyu, a hullahoppkarikától tényleg vékonyabb lesz a derék? :-O Azt hittem ez csak afféle városi legenda.... Ha igen, akkor én is beszerzek egyet.

2014. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Dogmatix91 ***** válasza:
Járj szoliba és már így is fogsz kinézni. Marha sokat számít a szín. Talán a másik csajnak egy leheletnyivel laposabb a hasa, de a te képed elég zajos és a fények se a legjobbak. Első körbe ne fehérjére költs hanem próbálj meg több húst enni. Ha a kajád változatlan marad akkor nem sokat fog érni az a heti 3 turmix.
2014. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Musclemore ***** válasza:

Nincs nagy különbség, minimálisan több zsír van rajtad, vagy csak a fények.

Fehérjeporral semmi probléma, de ha tudsz elég húshoz jutni, akkor nincs szükséged kiegészítőre.

Amúgy meg tökéletes az alakod, szerintem nem kéne lefogynod, bár ha azt szeretnéd...

2014. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért az túlzás, hogy nem sok különbség van a két kép között. :D Az étrend mellett fontos még az edzés is, de kétlem, hogy ezt az étrendet sokáig fogod bírni.
2014. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Az etrendet mar vagy egy eve tartom es csak ritkan esek bunbe... Szoval azzal nincs gond, csak eddig nem edzettem. Regebbe tobb csirket ettem de mostanaban semmi turelmem nincs megcsinalni meg olcsobb igy...
2014. okt. 29. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!