Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás helyesen? Hogy?

Xyrot kérdése:

Szálkásítás helyesen? Hogy?

Figyelt kérdés

Mit ronthatok el? Mit változtassak?

Jó néhány hónapja járok konditerembe! Eddig tömeget növeltem és úgy érzem már szálkásítanom kellene! Picivel több mint egy hónapja vágtam ebbe bele! A kérdés lényege az az lenne, hogy mivel nincs rendbe valami!


Részletek..

176 cm/85kg

A napi fehérje bevitelem 120-160 g között ingázik (sajnos, mivel nem mindig sikerül vásárolni elég fehérje tartalmú ételt, esetleg lemaradok egy étkezésről)

Igyekezek napi 6 étkezést betartani ám legtöbbször 4-5 sikerült! Leggyakoribb a 4!

A szénhidrátot 50-100 között tartom és 99%-ban zöldségekből (Paradicsom,paprika :) pityóka, bab, zöldborsó, sárgarépa és ritkán kukorica)

Néha egy egy gyümölcsöt is megeszek általában 10 óra fele ez körte, alma szokott lenni..rizset mióta szálkásítók nem igazán fogyasztottam, mivel kéznél volt a többi zöldség..

Nagyjából egyforma részre osztom el a fehérjét az étkezéseknél és a ch-t általában 1 óráig viszem be ezután keveset vagy semmit..

Néhány kérdés: Gond az ha a ch nem több mint 50-60g/nap?

-A tojást néha sütöm olajban (tükörtojás,rántotta :)

-Néha a csirke mellet olajban sütöm illetve a halat mindig..

-A halat, hogy kerüljem az olajban sütést, hogyan készíthetem még el?

-Ti min változtatnátok?

Heti 4x edzek! + 4x végzem az insanytit..



2014. aug. 30. 19:50
 1/3 anonim válasza:
A magasságod és a súlyod tekintve gondolom a célod zsírból történő fogyás. Harcosok étrendjét javaslom nappal csak zöldség gyümölcs este pedig edzés után egy nagy kajálással zárod a napot. A nagy kajában sok fehérjét , zöldséget és mérsékelt ch-t ehetsz. 41 kiló minusznál járok és 2 centit nőtt a karom. Tehát ne félj ha nemeszel 2 óránként lemegy rólad az izom ez csak parasztvakitás... nappal égeted a zsírt este meg bepakolsz
2014. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most én is diétán vagyok épp, kerámia serpenyöbe tudsz olaj nélkül sütni, vagy sütõbe üveg jénaiba leöntöd füszeres vízzel, addig sütöd ameddig van rajta víz.
2014. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ez érdekes :) Beszerzem ami kell hozzá és kipróbálom!

Köszönöm!

2014. aug. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!