Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt szeretném hogy olyan...

Azt szeretném hogy olyan testem legyen mint Ortonnak. Ehez szálkásítás vagy tömegnövelés kell? Van link

Figyelt kérdés
És még az van hogy nem szeretném ettől jobban kigyúrni magamat, hanem ilyen szeretnék maradni. Mit tegyek? [link]

2014. aug. 28. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tömegelned kell.
2014. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 - palilaci - ***** válasza:
Sárha kapszula. Letölt, elolvas, értelmez.
2014. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Sárga kapszula. Csak hogy ne ezért az elírásért ne találja meg a kérdező. :)
2014. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 - palilaci - ***** válasza:
Ohh köszönöm:D
2014. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 *Glissade* ***** válasza:
Azt hittem a te testedről van link, Ortont megtaláljuk a google- ben is.
2014. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orton egy arc és nem egy testépítő. Gondolom pankrátor rajongó vagy. Ahogy a képet nézem a mellet és a hátát edzette meg. Ő egy sportoló és nem testépítő. Javaslatom az, hogy ne sztárokra akarj hasonlítani hanem hagyd a tested úgy fejlődni amilyen vagy amilyenre szeretnéd.
2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarok testépítő lenni
2014. aug. 28. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor is figyelj a fehérje bevitelre és szénhidrátra.
2014. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy de azt tudd hogy semmit nem tudsz a testépítésről úgyhogy először nagyon olvass utána az egèsznek. Étrend, teljes test megedzése, osztott edzés táplálékkiegészítők, gyakorlatok hemyes végrehajtása, pihenés, regeneràció aztán nem kell ilyen kérdéseket feltenni. Orton 110kg...szálkásításnál fogysz a testsúlyodból/zsírből...gondolom nem vagy 120kg izom! Előszor tömegezés aztán szálkásítás és ez hosszú éveken keresztül kell csinálni sőt Randyről hallottam hogy kokszol is (persze jöhetsz azzal hogy a pankrátorokat így meg úgy megbüntetik ha doppingol. Én is nèzem a WWE-t (John Cena) és ugyanaz mint a Baràtok közt...nézz rà Ryback-ra, régen mikor benne volt The Rock-ra, Big E Langstone-ra, koksz nèlkül hol lennének?) úgy hogy az se biztos hogy 6 éven belül eléred ezt. Attól függ milyen a genetikád. Sok munka, pihenés kell de: google->alapismeretek, sárgakapszula
2014. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem sport hanem színészkedés. Ezért tudnak kokszolni. Megjátszott verekedések csak! Sehol arccsont törés, se vérzések ekkora rugdosásoktól, se kék foltok. Színészek és nem sportolók.....
2014. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!