Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend helyesen de hogyan?

Xyrot kérdése:

Étrend helyesen de hogyan?

Figyelt kérdés

Tulajdon képen több kérdésem lenne!

1. A tojást, hogy szoktátok fogyasztani, illetve magára e, vagy ha nem mivel? ( Csak tojás fehér részét fogyasztjátok e?)


2. Ritkán kb hetente 1-3 étkezésnél a csirkemellet olajban sütöm (szálkásítók) ez nagy gond? (milyen módszerrel készíthetem e még el?


3. A grillcsirke (készen vásárolva) mennyi fehérjét és ch-t tartalmaz 100g-ban ?


4. Mondanátok még néhány fehérjében gazdag ételt (szálkásításhoz), illetve saját kedvenceteket?



2014. aug. 22. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Most döntsd el, hogy hol akarsz kérdezni, itt vagy azon a képen? :)


Tulajdonképpen:


1. Én megeszem a sárgáját is, nem versenyre készülök. Rántotta, tükörtojás, keménytojás - ezek a kedvenceim, de néha csinálok tojásos szendvicskrémet is.


2. Nem.


3. Nem lehet megmondani, mert nem tudod, hogy mennyi volt nyersen mérve, ráadásul ott vannak ugye a belső szervek, csontok, bőr, stb. is.


4. Hal.

2014. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen a képen :)

Köszönöm..a halat is gyakran eszem..az egyik kedvencem..

2014. aug. 22. 22:10
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Étrend helyesen a kérdés, ezért két dolog még eszembe jutott azon kívül, amit #1 írt:

a) ne vegyél készen grillezett csirkét. Soha nem tudhatod, hogy milyen állapotban volt a hús, mielőtt grillezték. Gáz az egész, úgy, ahogy van.

b) Ha számolod a CH-t és a fehérjét, akkor már nem nagy ugrás a zsírt is számolni. Zsírra pedig szálkásításnál is szükség van. Innentől kezdve pedig, ha a makróidba belefér, akkor minden belefér. Az olajban sütött csirkemell is és a tojássárgája is.

2014. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm :)
2014. aug. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!