Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 éves vagyok. Most keztem...

19 éves vagyok. Most keztem el a tömegnövelést, a tömegnövelő az káros? A többi lent?

Figyelt kérdés
A "káros" szót úgy értem, hogy csak kifúj mint ahogy a csirkéket szokták és ha nem szeded, akkor gyakorlatilag szét esel? vannak enyhe szív problémáim, de az orvosom azt monta hogy edzhetek, de szerintetek a tömegnövelő sem árt? Az orvosomtól is kérdeztem, de ő azt mondta hogy 1 teljesen egészséges embernek is felesleges szerinte

2014. aug. 29. 01:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A legutóbbi százaléktalan hsz-nek semmi köze nem volt a témához, a lényeg, hogy benne legyen a 'broscience' szó, ebből majd mindenki látja, hogy ő okos, a többiek pedig nem.
2014. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
25%
Angol kifejezés, a "gyúrósok" egymás hülyítését jelenti. Pl. amikor azt mondja az egyik a másiknak, hogy edzés után ha nem issza meg 5 percen belül a tömegnövelőt, akkor fölösleges volt az aznapi edzés, vagy pl, hogy 1 hónap kreatin kúrával fellehet pakolni 10kg tiszta izmot, stb. Remélem így érthető:)
2014. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%

Örülök, ha neked ez jött le belőle, remélem magadra ismertél benne:)


Na részemről passzolom a témát, elmondtam amit akartam és továbbra is tartom magam hozzá.

2014. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
41%

"Nekem erről az egész tápkieg dologról az a véleményem, hogy ha nincs étrended, akkor felesleges, mert önmagában kevés, ha meg van étrend, akkor meg azért fölösleges, mivel az tartalmazza a kellő makro tápanyagokat."


ott a pont


"Gondolom mindjárt jön a 40perces "anabolikus kapu" és többi Broscience. "


akik 20 éves mítoszokban hisznek, azokkal szóbaállni is fölösleges.

ha a kérdező bármit elhisz, az megint az ő dolga. te leírtad, majd ő dönt.

2014. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Az senkit sem zavar, hogy egy szót se szóltam az anabolikus kapuról? Teljesen más megközelítésben írtam a témáról.
2014. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 - palilaci - ***** válasza:
Wash nem kell törődni olyannal, aki szerint a kreatin legális szteroid.
2014. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Ilyet senki sem allitott.
2014. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
A kreatin valahol tiltólistán van, mint határeset dopping, hogy tiszták legyünk.
2014. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Sowilo ***** válasza:

Myzantro!


1: egyet értek, hogy a cukor nem feltétlen jó, de... te hiszel a bmi-ben?

2: sőt, ennyi erővel az élsportolóknak is felesleges, mert tényleg minden bevihető kajával. csak ugye erre nincs mindig idő, energia, kedv, étvágy stb. ilyenkor jól jön egy adag koncentrált élelmiszer. aki tud eleget enni annak nem felesleges, aki nem, annak jól jön.

3: a magas kreatinszint mellett felpakolt izomtömeg megmarad akkor is, ha visszaáll a szervezet a normál kreatinszintre. ez nem szteroid. a kreatin vizet tart vissza, elhagyása után az elraktározott víztől szabadul meg a szervezet. de ez nem leeresztés.

4: nem, a lusta, buta embereknek a szteroidot adja el a rostás józsi. a tápkieg egyáltalán nem felesleges, ha valaki valamiért nem tud eleget enni. persze aki eszik eleget annak felesleges, de ne legyünk csőlátásúak.


"önjelölt edző elavult/valótlan állításokkal teli stratégiája"

remélem, ez csak valami vicc akart lenni.


"mindig számolj be bármilyen változásról az életeddel kapcsolatban"

ez orvosfüggő. van kivétel, de általában az orvosoknak teljesen fölösleges megemlíteni ha tápkieget szedünk.

anno a májammal mentem el orvoshoz (kiderült, semmi bajom). említettem az orvosnak, hogy használok fehérje tápkieget. a következő gondolatok tőle származnak: a fehérjepor idegen anyag a szervezet számára. természetellenes anyagként épül be az ember testébe, és rengeteg problémát okozhat, akár impotens is lehetek tőle. inkább egyek sok nyers tojást, mert abban van az igazi természetes fehérje. nyers tojást. NYERS TOJÁST. egyébként ez Szolnokon a Hetényi kórházban történt, a főorvos asszony szájából hangzottak el, és komolyan gondolta.


"majd akkor bíráld felül az orvosod állításait, amikor lesz valódi ismereted a témában"

ez csak abban az esetben érvényes, ha az orvosnak ténylegesen vannak valódi ismeretei a témában. sajnos gyakoribb, hogy egy értelmesebb fajta testépítő sokkal több ismerettel rendelkezik táplálkozás terén...

2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sowilo ***** válasza:

javítás

aki tud eleget enni annak felesleges*

2014. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!