Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 19 éves vagyok. Most keztem...

19 éves vagyok. Most keztem el a tömegnövelést, a tömegnövelő az káros? A többi lent?

Figyelt kérdés
A "káros" szót úgy értem, hogy csak kifúj mint ahogy a csirkéket szokták és ha nem szeded, akkor gyakorlatilag szét esel? vannak enyhe szív problémáim, de az orvosom azt monta hogy edzhetek, de szerintetek a tömegnövelő sem árt? Az orvosomtól is kérdeztem, de ő azt mondta hogy 1 teljesen egészséges embernek is felesleges szerinte

2014. aug. 29. 01:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

"kifúj", "visszaáll a normál keringési állapotra", na ma is tanultam újakat. Amúgy kedves Eyrond, akkora ostobaságot írtál, hogy fizikailag fájt az olvasása.


A többit már elmondták előttem nagyjából. A tömegnövelőkben lévő cukor pont ugyanannyira káros, mint akármelyik más élelmiszerben levő cukor. A tömegnövelők főként kényelmi szempontot szolgálnak, hasonlóan a félkész ételekhez, csak ebben több a tápanyag.

2014. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
# 11 Meg persze a gyartojuk penzhez jut
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

"Nekem erről az egész tápkieg dologról az a véleményem, hogy ha nincs étrended, akkor felesleges, mert önmagában kevés, ha meg van étrend, akkor meg azért fölösleges, mivel az tartalmazza a kellő makro tápanyagokat."


(Önmagamat idézem egy másik válaszomból)

2014. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
Um... gazdaság, tudod, a vállalat gyárt valamit, hogy eladja, és pénzhez jusson. Hallottál már ilyenről? Azt hiszed a tömegnövelők előkelő helyet foglalnak el a felesleges termékek listáján? De édes.
2014. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, attól még feleslegesek, és ha valami felesleges, akkor kár rá költeni, független attól, hogy hogy hol van a "feleslegességi listán", édes...
2014. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszed az utolso gyakorlat utan 11,563 perccel iszol egy kis cukrot, az segit az izomnovekedesben? De edes.
2014. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%
Úristen egy gyártó PROFITOT AKAR TERMELNI!!! Hogy létezhet ilyen? Ezek a szemétláda tápkieges cégek..!
2014. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem egészen. A feleslegességi lista azt jelenti, hogy az adott termék mennyire nyújt valós értéket. A tömegnövelőkben van tápanyag és ott van a kényelmi faktor, az egyetlen fő ellenpont az áruk. Léteznek viszont olyanok, melyek jóval alacsonyabb értéket nyújtanak, akár magasabb áron is. Érdemes lenne azokkal kezdeni az emberiség pazarlásának felszámolását. vagy a testépítőutálat fontosabb, mint a józan ész?


A cukor kérdését táplálkozástudományi, és nem gazdasági témakörben kell megvitatni. De ha egy kicsit is képen vagy a tudományokat illetően, nem hiszed azt, hogy tudod az abszolút igazságot akár a cukorról, hogy kell-e vagy sem, akár bármiről. Annyi azért elmondható, hogy ha a cukor elfogadható tápanyag, akkor bármikor segít.

2014. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
32%

Hát te elég rendesen benyaltad a bodybuilding maszlagot:D

Gondolom mindjárt jön a 40perces "anabolikus kapu" és többi Broscience.

Na menj inkább szürcsölgesd a Jumbodat és várd a csodát.

2014. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
mit jelent ez a broscience?
2014. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!