Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szabad fehérjenövelőt enni?...

Szabad fehérjenövelőt enni? Nem káros a májra? Nem okoz impotenciát?

Figyelt kérdés

#fehérje #tömegnövelő #fehérjenövelő
2013. okt. 5. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Há, a fehérjenövelőt nem te találtad ki :D bár az "protein növelő szer" volt, egy csaj által pár hónapja, de akkorsem újítottál, blee :D
2013. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Fehérjenövelő? :)

Ehetsz proteintápkieget, az is csak kaja, nem lesz bajod.

2013. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
sokadik ilyen kamu kérdés...vki nagyon unatkozik, tuti nem lehet ennyi esze egy embernek sem.
2013. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez kamu, 100%. Szerintem egy ember, max kettő írhatja, de annyira nem poénos már így kb ötödjére az két nap alatt. Ez túl erőltetett, hogy igaz legyen, bár az is igaz, hogy a hülyeség határa a csillagos ég. :-)
2013. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én már ma is annyi fehérjét ettem, hogy estére tiszta impotens lettem. Na mindegy, majd holnap..:)
2013. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mér nem találjuk ki inkább, hogy aki gyúr, és fehérjét iszik, annak megnő az impotenciája, és sokkal nagyobb sikere lesz a nőknél is, mert többet szexszel, és ez szteroiddá válik, ergo izmosabb lesz, jóval. :-) Ez sokkal kecsegtetőbb, mint ez a hülye impotencia.
2013. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezért izmosodok, értem már.;)
2013. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
igen, Monti, gondoltam, hogy te azér vagy izmos, mer nagy sikered van a nőknél, és fordítva is igaz.:-)
2013. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát nagy siker nincs, de köszi kedves Andi.;)
2013. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mér nincs? :-)
2013. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!