Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szabad fehérjenövelőt enni?...

Szabad fehérjenövelőt enni? Nem káros a májra? Nem okoz impotenciát?

Figyelt kérdés

#fehérje #tömegnövelő #fehérjenövelő
2013. okt. 5. 21:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Csak hogy én 43 vagyok és rosszul tűröm, ha kisgyerekek beszólogatnak. Van humorérzékem, de tudod írásban nehezebb kivennem, hogy most éppen beugat valaki vagy poénkodik. Élőben ez egyértelmű. De látod most is írtam, hogy részemről is peace, de te még tovább támadsz, próbálsz kioktatni. Erre mi szükség van szerrinted?
2013. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ismét kedves Djsonic! Csak nem érezted a késemet a nyakadon? :-)

Egyébként Montinak qurva jó humora van, csak gondolom degradálónak érezte,( hozzátenném szerintem is az volt) hogy írtad ezt az illúziórombolós mondatodat. Mivel írásodból kiderül, hogy tudod, kb a fia is lehetnél, kicsit lájtosabban kéne viccelődni, kioktatni meg aztán abszolút nem áll jogodban. Viccelődni lehet bárkivel, csak nem mindegy, kivel, hogyan teszed.

2013. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!