Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőtől ez szeretném kezdeni...

Hétfőtől ez szeretném kezdeni a Fegyencedzést, de nem tudom, milyen legyen az étrendem?!

Figyelt kérdés
Igazából az a gond, hogy nem tudnám megoldani minden nap a csirke, rizs fogyasztást, a zöldségeket nem annyira szeretem, és fehérjeporra is maximum csak 20 eurót szeretnék költeni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 28. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem egy picit tudtam segíteni =-)


Egyébiránt a Google-n ténylegesen sok információt megtalálsz, mármint ha ehhez hasonló fórumokra látogatsz... sok sikert! =-)

2014. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Xyrot ***** válasza:

Nem kötelező a mindennapi csirke-rizs..az csak egy a rengeteg lehetőség közül! A lényeg, hogy a szervezetednek legyen meg a tápanyag igénye mind fehérjéből, szénhidrától és zsírból is (lehetőleg telítetlent)!

A rostok is ugyanúgy fontosak ami legtöbbet a zöldségekben vannak jelen!

A fehérje lehet halból, marhahúsból, csirkehúsból ( a csirke combban is megközelítőleg ugyanannyi fehérje van mint a mellben!)

Vannak tápanyagtáblázatok ahol tudsz keresgélni olyan ételt ami megfelel igényeidnek!

Remélem segíthettem!

Szép napot!

2014. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő étrend forrásait bármivel helyettesítheted, ami belefér, így elég változatos tud lenni. A csirke rizs csak egy sablon ajánlás, nem muszáj azt követni. Zöldségeket pedig a rostok miatt jó volna enni.
2014. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek a hétfõtöl kezdem dolgok szoktak keddre, aztán szerdára, majd jövõ január 1-re csúszni... miért nem kezded ma?
2014. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Ha már elkezdem, akkor úgy szeretném, hogy új héten, ezáltal új hónapban. Így nekem is könnyebb lesz szétosztani az edzéstervet, csak a kajával vagyok gondban, nem tudom, hogy oldjam meg.
2014. aug. 29. 09:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel válogatós vagy kaja téren, így a csirkemellen kívül más szóba sem jöhet. A zöldségeknél is csak a paprika, paradicsom, répa. Esetleg valamilyen proteint tudnátok ajánlani a fenti kritérium szerint? Hátha azzal ki tudom egészíteni valamennyire.
2014. aug. 29. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy 20 euróbol kapsz max 2kg proteint, ami tényleg csak arra elég, hogy edzès után idd, de ha azt a pénzt inkább szilárd kajára költöd, sokkal jobban jársz, a napi makro tápanyagok megléte a lényeg, nem az, hogy iszol e edzés után fehérjét vagy nem...
2014. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a csirkerizsporok étrend egy berögzött testépítő stratégia, nem kell a fegyencedzéshez, nem kötelező a rossz táplákozást követni hogy fegyenc legyél. sőt, hatásosabb ha nem azt követed.


viszont ha a zöldségekkel bajban vagy, akkor számíts nagyobb hátrányra, akár betegségekre.


ha válogatós vagy, a testépítés nem neked való.

2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a megfelelő fejlődéshez szükséges a megfelelő arányú makro tápanyagok bevitele, ha nem figyelsz a kajára, akkor vagy fejlődsz, vagy nem... csirke rizs pedig csak egy lehetőség, viszont a legolcsóbb lehetőség és a legkönnyebben elkészíthető... zöldségből meg szedd össze egy listán azt amit szeretsz, javaslom próbálj ki olyanokat amikről nem tudod, hogy szereted e, ha egy 5 különböző zöldséget ki tudsz választani amit meg tudsz enni, akkor azt már tudod rendszeresen váltogatni, de akár salátát is megtanulhatsz csinálni belőle...
2014. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pl paprika, paradicsom felkarikázva egy kis ecetes salátaöntet hozzá, esetleg rá egy kis lenmagolaj, egye fene mehet bele egy kis répa is... fu most egy kilót is be tudnék nyomni...
2014. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!