Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet hasznom, bajom ha a...

Lehet hasznom, bajom ha a fegyencedzést kombinálom a súlyzós edzéssel?

Figyelt kérdés

Fél éve végzek súlyzós edzést és elégedett vagyok a fejlődésemmel de gondoltam hogy teszek egy próbát a fegyencedzéssel is mivel tetszik az a stílusú erő amit el lehet vele érni és kezdek ráunni a gyakorlatokra. Olvastam valameddig a fegyencedzés című könyvet de untam azt ahogy a súlyzós edzésről beszél de találtam egy táblázatot ahol minden megvan: [link]

Azt szeretném ha továbbra is nőnének az izmaim de olyan irányba is szeretnék fejlődni amit a fegyencedzés mutat.


Ha számít 15 vagyok,fiú 180 magas és 54 kiló.



2014. júl. 28. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznod lehet jó kombinálni a kettőt, egyébként minden épeszű testépítő végez sajáttestsúlyós gyakorlatokat. Bajod miért lenne?
2014. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez vicc? 180magas 54 kilóval meg vagy elégedve?(nem akarlak megbántani)

Amúgy semmi bajod sem lesz.

2014. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Én jó ötletnek tartom, ha valaki súlyokkal és a saját testével is edz. De ezeket egy rendszerbe kelleen rendezni. Azért olvasd el a könyvet a gyakorlatok miatt, ha már feltétlen ezt a túlbecsült, és szerintem hibás rendszert, a "fegyencedzést" akarod használni. De kezdő sportolókat elvezethet pár nehezebb gyakorlathoz. 54 kilóval tényleg elégedett vagy? Én is 180cm vagyok, de 87-90kg. Szerintem messze vagy még attól, amit el tudnál érni. De még sok időd van. :)
2014. júl. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amióta edzek 4 kilót híztam,és még volt 3 hetem amikor nem edzhettem.És az a 4 kiló úgy jött össze hogy az étkezésem nem hogy nem testépítős hanem még csak nem is normális. Kerül hogy napi egyszer jön főétkezés és az sem fehérjedús.És minden mellett a saját telyesítményemet minimum megdupláztam.
2014. júl. 30. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
De ez nem fog sokáig tartani. Rendes étrendre lesz szükséged, ha később is fejlődni akarsz. Erre szükségük van a testépítőknek és altalában az erősportolóknak se mindegy, hogy mit és mennyit esznek.
2014. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!