Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő edzők! Milyen a...

Testépítő edzők! Milyen a munkakörötök, hogy fest egy átlagos nap, vagy egy átlagos hét?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egy testépítő edző napi hány órát dolgozik pl? Vagy inkább: fixen X órát egy terem alkalmazottjaként, vagy az ügyfélkörétől függ?

Ha pl. egy terem alkalmazásában áll, akkor hány órás munkarendben? Ha "szabadúszó", akkor pl. ez le van dumálva az adott terem vezetőségével, hogy ő ott személyi edzőként dolgozik saját szakállára? Nagyjából mennyi pénzt lehet ezzel összeszedni?


Azt, hogy ezzel nem nagyon lehet elhelyezkedni, tudom. Nem kell leírni. Engem inkább a konkrét részletek érdekelnének, hogy hogy is néz ki ez a munka.



2014. aug. 24. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én szabadúszó vagyok. Először is kell ami miatt elismernek és ez sokat segít a vendégkörön. ez után az emberek keresni fognak téged anélkül is hogy bárhol hirdetnéd magad. Megbeszélitek nagyjából az anyagiakat, de előtte persze azt hogy mik az elképzelései. Nem mindegy hogy kell neki egy komplett több hónapos versenyfelkészülés mindennel, vagy csak az edzésben segíteni, netán csak az étrendben... Vannak termek ahol megvannak a saját edzők, így ott nem nézik jó szemmel ha odamész egy ügyféllel és edzést tartasz. Ezekkel nem szoktam vitát nyitni. Közlöm velük hogy sajnálom hogy külsejük és tudásuk alapján csak havi egy edzést tartanak, de ez nem az én hibám. Aztán elkérem a tulaj számát, elmesélem mi történt..természetesen azt is elmesélem hogy rendszeres fizetők lettünk volna mind a ketten, úgyhogy -2 tag aki pénzt vitt volna. Általában ezt a tulaj nem nézi jó szemmel és majd elrendezi az ottani kis zumba huszárok sorsát. Tehát az elképzelések, árak és a terem lefixálása után mehet az edzés.

Az árak nagyon változóak. Én magyar celebeknek, román playboyos csajoknak is tartottam már edzést, plusz versenyfelkészülés...így szerencsére jól megy ez az egész. Jelenleg vidéken élek és hogy ne kelljen sűrűn szaladgálni Pestre az edzések miatt, így igyekszem lebeszélni egy napra az ügyfelekkel az edzést. A mostani emberkék mivel eléggé tele vannak, és sokaknak a cég fizeti, így alkalmanként 8-15.000,-Ft-ot szoktak adni, nagyon kivételes és celeb nőknél a cég hajlandó 20.000,-at is adni. Nem szoktam túlzásban vinni a dolgot, jelenleg most is csak 3 emberrel foglalkozom komolyabban. Mivel heti szinten kell mindnek tartani, így jelenleg egy hétre fizetnek 30.000,-ft-ot, ami heti 90.000,- ft nekem. Ez természetesen nem fix, hisz van hogy az egyik lelép külföldi utazás miatt, és közben jön valaki aki elvállalok mert ismerős, de csak alkalmanként 3.000,-et fizet. De azért a 3-400.000,- meg szokott lenni általában mindig. Tehát ezért a pénzért heti egyszer melózol kb 6 órát, ilyenkor letudom őket egy délután alatt és ismét szabadság. nagyjából így néz ki az én melóm. Ez mellett természetesen foglalkozom tápkiegekkel meg minden ezzel kapcsolatos dolgokkal, betegekkel is.

2014. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!