Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő eljutni egy 150...

Mennyi idő eljutni egy 150 kg-s fekvenyomásig átlagos genetikával?

Figyelt kérdés
Jó étrenddel, pihenéssel és kihagyás nélkül? Mondjuk full kezdő indul 50 kg-s nyomásról, mennyi idő kb. a 150?
2014. jún. 29. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek soha, van akinek pár év.
2014. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Naturálon, testépítés témakörben soha.

Erőemelő, fekve nyomó témakörben lehet esély. Jó pár év.

2014. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tkodit ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki pár hónapos edzegetéssel (heti 1-2 alkalom), 0 étrenddel eljutott a 100 kilóig. Neki lehet, hogy 1 év rendes edzéssel, étrenddel meglenne a 150, vagy több is. Én 3 év edzés után a közelében sem vagyok, és sanszosan nem is leszek soha. (jó, mondjuk nekem hosszúak a karjaim.)
2014. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100 kilótól 150-ig azért elég hosszú az út, naturálban pedig nem soknak sikerül egész életükben. Itt a kérdés nem is az, hogy mennyi idő alatt, hanem hogy egyáltalán el tudod-e érni valaha koksz nélkül...
2014. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!