Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlagos napi tevékenység...

Egy átlagos napi tevékenység kb mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy a napi edzés, meg aerob mozgás nélkül számolva egy átlagos nap mennyi kalória ég el?

Ne a végleteket nézzük, tehát ne azt, aki napi 10 órát görnyed egy íróasztal mellett, meg ne is azt aki útépítésen veri fel az aszfaltot.

Tehát mondjuk kocsiból be, kocsiból ki, bolt parkolójából besétálás az üzletbe, stb.



2014. jún. 3. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nőknél 800-1200

Férfiaknál 1200-1500

De ez attól függ mit eszik inkább az ember. Ha ezt a kalóriát zöldségből meg húsból viszi be a szervezetbe nem hiszem hogy hízik, de ha csak cukros dolgokból akkor feleennyitől is lehet..

2014. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az emésztés is rengeteg kalóriát éget és igazából az igényli a legtöbbet. De lehet csak rosszul emlékszem.
2014. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mennyi az a "rengeteg"?
2014. jún. 3. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de én mintha azt olvastam volna, hogy 1500-2000 kcal-t égetsz el azzal, hogy egész nap nem csinálsz semmit, csak "vagy". De reméljük ír valami hozzáértő is, én is kíváncsi vagyok.
2014. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már az 1500 nagyon jó lenne, ha tényleg annyi...
2014. jún. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!