Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a következő fehérje...

Klanwarrior kérdése:

Vélemények a következő fehérjeporokról?

Figyelt kérdés

Hali!


Még nem szednék port, viszont már elkezdtem gondolkodni azon, hogy milyen fajta legyen. Olcsó, jó, megbízható por érdekelne. A következő termékek közül melyik volna a legjobb?(Majd tömegeléshez, nem szálkásításhoz.)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha vetted a fáradtságot végignézni, nagyon köszönöm!

Jöhetnek a vélemények! :)



2014. aug. 21. 16:25
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

Az a baj a próbával, honnan tudod hogy egy 80% fehérjét iszol te valóban, nem egy 50%-osat?


Persze ez csak egy kérdés, stillmas terméket nem ismerem és nem is akarok ellene beszélni...

2014. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

Igen, ez probléma. Pár dolog azért segíthet.


-oldódás

-a port szárazon szájba véve ízlelgetni (minél inkább elolvad, annál alacsonyabba fehérje%)

-enyhe laktózérzékenység (sima wpc 80 engem pl. nem fosat, de napi 3 dl tej már problémás)

2014. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 - palilaci - ***** válasza:
100%

Na én pont 2 hete rendeltem. Picit késtek, múlt hét keddre jött meg. WPC 80at rendeltem 4kg-t (1+1). Első dolgom az volt hogy egy kiürült tömegnövelős dobozba átöntsem a cumót. Közben picit nyalogattam, hogy milyen ízű a natur WPC.. kb a tejpor szintjén volt. Utána 2 púpos evőkanállal tettem belőle a shakerba majd öntöttem hozzá 200-230ml vizet. Pár rázás után fogyasztható volt, gyorsan feloldódott, viszont habzott rendesen. Állagra a vízzel higított tejre emlékeztet és ízre is. Nem puffadtam fel tőle, nem is fosatott meg. Küldtek mellé még 2 fehérjemintát (excelent whey protein-rasberry, 6:3:1 whey new-tejcsoki) . Fazsbukon is fent vannak (csoport, oldal, személy), rendesek és azonnal reagálnak. Nagyon korrektek voltak.

Egyébként nekem Oriza ajánlotta a termékeiket:)

Egy szó mint száz, vegyétek és egyétek:D

2014. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

Értem, akkor majd mikor már szükségem lesz a + fehérjére, nem kell ezen gondolkodni, ugyanis akkor eldöntöttem, hogy innen fogok rendelni, ha megoldható.(Tudjátok, milyenek a szülők):)


Köszi még egyszer mindenkinek!!!(Jöhetnek még tapasztalatok persze.)

2014. aug. 21. 17:58
 25/59 - palilaci - ***** válasza:
100%
Attól még 1 multivitamint vehetsz. Az mindig kell! Pl: Vitabolic olcsó, korrekt és ne ijedj meg ha zöldet pisálsz
2014. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Megrendelve :)
2014. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd le, hogy mi van, Testépítés :)
2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp
2014. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

Multivitaminom már van egy ideje, azzal kezdtem természetesen :)

Egész komplettre sikeredett, lehet kicsit túldramatizáltam amúgy :D MDO Plus ugye napi 2db + Ca-Mg(500-250g) napi 1db + Aszkorbin sav napi 2g + Omega3(1000mg) napi 2db(EPA 470 mg, DHA 330 mg) + lecitin napi 1200mg, nem tudom, hogy a lecitint kiiktassam-e, mindenesetre kipróbálom, 100 napig elég, hátha lesz hatása :)


Testépítő, én is nagyon várom az eredményeket!!! :D

2014. aug. 21. 18:54
 30/59 anonim ***** válasza:

:) Jó kis csomagod van :)

nekem egy kis vitabolic+c vitamin és kész

2014. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!