Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stilmass BCAA Por 2:1:1- ről...

Stilmass BCAA Por 2:1:1- ről vélemények?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne, hogy tényleg jó és használ e, mert árban olcsó.

2014. aug. 10. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? Olyan, mint a többi ezer tápkieg cég aminosava. Én szálkásításkor viszek be plusz aminosavat, mert így több izom marad. De ennyi. Nem varázsporok ezek, csak ettől nem leszel izmos és azt sem lehet megmondani, hogy mennyi százalékot tesz a sikerhez, mivel nem ettől függ a fejlődésed, hanem leginkább genetika, egész napi étrend és a pihenés a lényeg.
2014. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy nem ez az olcsó, hanem az a nagyon drága amit a "nagy" magyar cégek árulnak. Már vettem és állagra ízre ugyanolyan, mint pl. a Scitec, csak sokkal olcsóbb. Vagyis ugyanolyan keserű :) de a BCAA ilyen... megfelelő kaja mellett szálkásítás alatt 3x8-10 grammot nyomtam naponta és egy kis pluszt adott energiában
2014. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En imàdom az izėt:)
2014. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:

BCAA esetében megkülönbözetünk:

- 100%-ban instant

- normál


verziókat. A normál természetesebben olcsóbb, mint a másik fajta. MT esetében mondjuk csak 100%-ban instant van akár 9.990Ft/kg-os áron.


Hogy használ és hol, mikor erről azért hosszabban kellene válaszolni.

2014. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!