Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a következő fehérje...

Klanwarrior kérdése:

Vélemények a következő fehérjeporokról?

Figyelt kérdés

Hali!


Még nem szednék port, viszont már elkezdtem gondolkodni azon, hogy milyen fajta legyen. Olcsó, jó, megbízható por érdekelne. A következő termékek közül melyik volna a legjobb?(Majd tömegeléshez, nem szálkásításhoz.)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha vetted a fáradtságot végignézni, nagyon köszönöm!

Jöhetnek a vélemények! :)



2014. aug. 21. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
utolsó szója,de ha neked az nem gond akkor mindegyik okés.
2014. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Értem! Nekem nem gond a szója :D És melyik lenne a legjobb?

Egyébként: " Adagolás: Ajánlott napi adag 25gramm reggel éhgyomorra vagy közvetlen edzés után. Ajánlott napi adagot keverjük össze 2dl vízzel.


Figyelmeztetés: Nem alkalmas gyerekek és terhes nők számára! Ajánlott napi adagot nem szabad túllépni! A termék nem helyettesíti a változatos étrendet és a kiegyensúlyozott életmódot! "

25g a napi adag, és nem szabad túllépni? Vannak, akik 3-at is megisznak.. Hogy van ez?

2014. aug. 21. 16:36
 3/59 anonim ***** válasza:

nincs olyan,hogy legjobb.

Válasz egyet és nézd meg,hogy az jó-e neked.

De ez csak fehérje nem kell tőle csodát várni,ha nincs étrend akkor felesleges az ilyen.

Bárki használhat ilyet.

2014. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Ahha. És arra lennék még kíváncsi, hogy a szójafehérje miért fele annyi, mint a többi? :D Kicsit fura :o
2014. aug. 21. 16:45
 5/59 anonim ***** válasza:

mert kevesebb a biológia értéke.

Én múltkor megpróbáltam és nekem az íze egyáltalán nem is tetszett.

Alapból a szója olcsóbb mint a tejsavót előállítani.

2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Értem. Az viszont megoldható lenne majd, ha elkezdem a porok használatát, hogy minden reggel 25g szójaprotein zabpehellyel(egyben), aztán edzés napon még edés után legurítok egy olyan fehérjét, amik ott a listán szerepelnek a kérdésemben?
2014. aug. 21. 16:54
 7/59 anonim ***** válasza:

ha neked jó akkor okés.

Edzés után menjen még gyors ch, ha tömegelés a cél.

2014. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

1.: A szárított író miatt nem ajánlom, ez tulajdonképpen egy gagyi trükkökkel lebutított wpc80.

2.: Nagyon jó termék, nyugodtan veheted, konc.-izo-hidroizo keverék, de szinte semmivel sem jobb (szinte=4% fehérje), mint a sima wpc80.

3.: Ár/érték arányban a legjobb. Egyszerű, nagyszerű.

4.: 40 valahány %-os fehérjetartalommal szerintem nem komolyan vehető termék.

5.: A szójás tákolmányokat hanyagolni kéne, bár erről megoszlanak a vélemények.

2014. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelmeztetés: Nem alkalmas gyerekek és terhes nők számára! Ajánlott napi adagot nem szabad túllépni! A termék nem helyettesíti a változatos étrendet és a kiegyensúlyozott életmódot! "

25g a napi adag, és nem szabad túllépni? Vannak, akik 3-at is megisznak.. Hogy van ez?"


Úgy van ez, hogy minden tápkiegre rá kell írni az EU-s szabvány alapján, hogy ne érhesse szó a ház elejét, ha Józsika betol 200 gramm kreatint az arcba, mert holnapra izmos akar lenni.


A szója egyébként egyszerűen olcsóbb alapanyag, azért olcsóbb. Másfelől pedig kevésbé bonyolult eljárások kellenek a fehérje koncentrálásához, ha növényről van szó.

2014. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

*A gyermekek tevékenységére és figyelmére káros hatást gyakorolhat.


Ez picit durvábban hangzik, pedig ez egy szörpön van.

2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!