Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kar-comb, illetve has-popsi...

Kar-comb, illetve has-popsi edzest lehet hetente 2-2 alkalommal csinalni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire intenzív.az edzés.

Hasat azt lehet nyugodtan.


Bar ez a "popsiedzés" inkább komolytalanul hangzik.

2014. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Feszesiteni akarok. A kar-comb 2*3 kg sulyzoval. 167/65 lany
2014. aug. 21. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, ez is komolytalanul hangzik.
2014. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ertem... kosz azert. Nem mindenki akar bodybuilder lenni...mindegy. akkor folytatom komolytalanul.
2014. aug. 21. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudod testépítés kategóriában vagy. Az meg sokat elárul a gondolkodásodról, hogy ha azt mondom, hogy SEMMI eredménye nem lesz ennek a 3 kilós bohóckodásnak, akkor rögtön úgy válaszolsz, hogy "nem akarok testépítő lenni" (vagy mi).
2014. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zholee ***** válasza:

A lényeg, hogy ezt az edzést nyugodtan csinálhatod hetente 2-2X. A másik, hogy azt el kell fogadnod, hogy a comb, fenék, kar, stb. feszességének javításán az izomtömeg növelésével tudsz javítani. Ehez viszont komolyabb munka fog kelleni.

(Személyi edző vagyok)

2014. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nő soha nem is tud túl izmos lenni, mert kb 1/25 annyi tesztot termelsz, mint egy férfi, és még a férfiak sem lesznek koksz nélkül testépítő fizikumúak. Szóval nem barbisúlyzókkal kell edzeni, mert azzal nem sokra mész. Akkora súly kell a gyakorlatokhoz, hogy éppen menjen 10-15 ismétlés a sorozatokban.
2014. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ma reggel felcsaptam a lábtolóra néhány szimpatikusan nagy súlyt, aztán toltam neki. Holnap-holnapután vinnyogni fogok a lépcsőn, és a vécére sem fogok tudni ráülni szokás szerint, de még mindig nem sikerült túlizmosnak lenni.

Igazából nálunk a teremben egy feltűnően izmos nőt láttam, aki régebben versenyzett is és kb. ez az élete, szóval ne félj használni a súlyokat, ami megy az menjen. Nőként, kezdőként, naturálban, bizonytalan kajával nem valószínű, hogy arnoldi babérokra törnél.


23L

2014. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na végre egy normális, hozzáértő nő. Nagy ritkaság itt. :-)
2014. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van nektek is....azért írtam ide mert nemrég kezdtem el. Szóval én nem teremben hanem otthon edzek/tornázok - intervall edzés. Bocsi talán más kategóriába kellett volna írni. Világos a nagy súly is...de ennyi megy még.
2014. aug. 21. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!