Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem leszek izmosabb?

Miért nem leszek izmosabb?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,akkor,ha hetente hatszor szoktam edzeni fél órát,vagy többet,mindig megeszem azt,amit anyukám főz,és abból sokat,mivel tömeget szertnék növelni,abból sokat.65 kg vagyok és még legalább 10 kg izmot szeretnék,de azt veszem észre,hogy nem izmosodok,csak hízok,egyre petyhüdtebb a testem,pedig edzés után le is szoktam izzadni és azt hittem,hogy ez fogyaszt,igaz nem is fogyni szeretnék,hanem még olyan 15 kg izmot,de csak az úszógumim nő,ami azért néz ki hülyén,mert alapból kocka hasam van,de az úszógumi eltakarja valamennyire,ezért csak négy látszik de az nagyon,és fölötte a mellizmom is tiszta háj csak lóg,és elég érdekes formája van,a karjaim olyanok mintha virslik lennének,max a bicepszem izmos valamennyire,a lábaim meg tiszta vastagok igaz,de izom az nem nagyon van ott sem,pedig már majdnem három hónapja edzek saját testsúllyal.

2014. júl. 31. 16:39
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
csak azért nem olvasom el,mert nincs időm,csinálni szeretném nem olvasni,nagyon sürgős,de tényleg
2014. júl. 31. 18:27
 32/41 A kérdező kommentje:
pontosan miket kell ennem,ahhoz,hogy izmos legyek,de a legfontosabb,hogy mi az amit nem szabad enni?
2014. júl. 31. 18:30
 33/41 anonim ***** válasza:

itt van még egyszer, hogy mit egyél:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Csinálj akkor fekvőket, guggolást, húzódzkodást, hasprést, + jó lenne kiegészítened kis súlyzóssal is. Nem tudok többet segíteni, leírtunk már mindent.

2014. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdező... fingod nincs erről az egészről... nincs időd olvasni? Mit hiszel, az edzés úgy fog menni hogy még akár étrenddel is órákon fog múlni hogy izmos leszel-e? Eléggé el vagy akkor tévedve. Ez a sport a kitartásról és türelemről szól.
2014. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Hát kérdező te elég butuska vagy:) Nem olvasod el amit Montez írt aztán megkérdezed még vagy százszor, így nem lehet rajtad segíteni. Ha nem tudod hogy kell edzeni, táplálkozni akkor mitől lennél izmos? Ha még ennyi időt sem szánsz rá hogy elolvasd amit írnak neked? És miért olyan sürgös? Holnap lesz randid és addigra izmos akarsz lenni vagy mi? :)))))))))
2014. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nem,csak nincs több időm három évnél.Ne kérdezzétek,hogy miért
2014. júl. 31. 19:57
 37/41 anonim ***** válasza:
Ez valami kandikamera? 3 év alatt majdnem eléred a gentikai maxodat.
2014. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Naturálban eleve 4-5 év fejlődés van, szóval van időd.

Ráadásul az olvasás, max 1 napodat venné igénybe, így nem értem miért nem fér bele a 3 évbe.:)

2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

az lehet,hogy azért nem látszik a változs,mert més itt sem látszik az első 90 napban? [link]

[link]

2014. aug. 7. 17:14
 40/41 A kérdező kommentje:
na jó egy kicsit azért látszik
2014. aug. 7. 17:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!