Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem leszek izmosabb?

Miért nem leszek izmosabb?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,akkor,ha hetente hatszor szoktam edzeni fél órát,vagy többet,mindig megeszem azt,amit anyukám főz,és abból sokat,mivel tömeget szertnék növelni,abból sokat.65 kg vagyok és még legalább 10 kg izmot szeretnék,de azt veszem észre,hogy nem izmosodok,csak hízok,egyre petyhüdtebb a testem,pedig edzés után le is szoktam izzadni és azt hittem,hogy ez fogyaszt,igaz nem is fogyni szeretnék,hanem még olyan 15 kg izmot,de csak az úszógumim nő,ami azért néz ki hülyén,mert alapból kocka hasam van,de az úszógumi eltakarja valamennyire,ezért csak négy látszik de az nagyon,és fölötte a mellizmom is tiszta háj csak lóg,és elég érdekes formája van,a karjaim olyanok mintha virslik lennének,max a bicepszem izmos valamennyire,a lábaim meg tiszta vastagok igaz,de izom az nem nagyon van ott sem,pedig már majdnem három hónapja edzek saját testsúllyal.

2014. júl. 31. 16:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Leírtam miből kell enned, nézd meg amit először is írtam.

Azt hogy milyen kajában mennyi a fehérje , zsír és szénhidrát (ch) azt egy sima tápanyagtáblázatból meg tudod nézni. Beírod googleba, hogy tápanyagtáblázat és kiad egy csomót.

Nincs baj a fekvővel, de ez nem elég ,kellene tolódzkodni is. És ez még csak a mell és részben a vállizmokat dolgozza meg, szűken végezve pedig a tricepszet. De ettől még nem lesz széles, izmos hátad, lábad és bicepszed sem.

2014. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
mi a baj ezzel az edtéstervvel és honnan tudjam pontosan miből mennyit kell ennem,miben mennyi szénhidrát van fehérje és zsír?
2014. júl. 31. 17:41
 23/41 A kérdező kommentje:
akkor jó
2014. júl. 31. 17:42
 24/41 anonim ***** válasza:

Most írtam le. :)

De így nem sok értelme van neked oldalakt írni, ha nem is olvasod el és nem is hallgatsz ránk.

2014. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
de mitől lesz,muszáj a fegyenc edzés vagy van más is,hasonlókra gondoltam,mint amit küldtem linket?
2014. júl. 31. 17:43
 26/41 A kérdező kommentje:
én elolvastam ,de te akkor küldted el,amikor én még írtam a következő kérdést
2014. júl. 31. 17:44
 27/41 anonim ***** válasza:
A fegyencedzésből a sok maszlagot nem muszáj elolvasni. Ott vannak a gyakorlatok és könnyebb változataik összefoglalva. Lépésről lépésre végigcsinálod és izmosabb leszel. Nem testépítő szintű, de izmos.
2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
De legalább azt várd meg, hogy válaszoljunk. Miért kérdezel többet, ha még nem is válaszoltunk?
2014. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy ilyen sport. Ha könnyű lenne mindenki izmos lenne...

De ha arra nem vagy képes hogy egyáltalán olvass, tanulj a sportról, hogy mi hogyan működik akkor tényleg ne várj semmit.

Sajnos ez a sportok egy olyan fajtája ahol az étkezés az egyik (hanem a legfontosabb) alappillér. Ha nincs normális kaja... nincs fejlődés ez ennyire egyszerű.

A saját testsúlyos edzés egy ideig elég. Nekem is a legelején kb olyan 2-3 hónapig volt elég aztán súlyzósra váltottam mert a terhelést úgy tudod növelni.

Sandorzsolt elmondta részletesen mit kellene enni. Ha ezt nem tudod kivitelezni akkor fejlődést se sokat várjál.

U.i Azért azt hadd kérdezzem meg hány éves vagy? Mert ahogy olvastam édesanyád "leordítaná a fejed" ha kézenállásba fekvőznél:)

2014. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. júl. 31. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!