Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem leszek izmosabb?

Miért nem leszek izmosabb?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,akkor,ha hetente hatszor szoktam edzeni fél órát,vagy többet,mindig megeszem azt,amit anyukám főz,és abból sokat,mivel tömeget szertnék növelni,abból sokat.65 kg vagyok és még legalább 10 kg izmot szeretnék,de azt veszem észre,hogy nem izmosodok,csak hízok,egyre petyhüdtebb a testem,pedig edzés után le is szoktam izzadni és azt hittem,hogy ez fogyaszt,igaz nem is fogyni szeretnék,hanem még olyan 15 kg izmot,de csak az úszógumim nő,ami azért néz ki hülyén,mert alapból kocka hasam van,de az úszógumi eltakarja valamennyire,ezért csak négy látszik de az nagyon,és fölötte a mellizmom is tiszta háj csak lóg,és elég érdekes formája van,a karjaim olyanok mintha virslik lennének,max a bicepszem izmos valamennyire,a lábaim meg tiszta vastagok igaz,de izom az nem nagyon van ott sem,pedig már majdnem három hónapja edzek saját testsúllyal.

2014. júl. 31. 16:39
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
és még az lenne a kérdésem,hogy muszáj elolvasnom a fegyenc edzés című könyvet,nem lehetne,hogy küldtök egy edzés tervet?
2014. júl. 31. 17:21
 12/41 A kérdező kommentje:
sajnos bármennyire is szeretném ezeket betartani,amiket leírtatok sajnos nem tudom,pedig nagyon fontos
2014. júl. 31. 17:23
 13/41 anonim ***** válasza:
muszáj lenne, nem sok idő az. De figyelj, leírtuk, hogy kell és a kaját is írtuk. Ha nem tudod ezeket betartani, akkor nem tudunk segíteni. Eddig is edzettél az általad kreált tervvel és etted azt amit tudtál. Ez így nem jött be, hiszen nem lettél izmos. Akkor nem gondolod, hogy változtatni kell? Csak írod, hogy nem lehet ezt , meg nem lehet amazt. De így nem sokra mész.
2014. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
nem lehet,hogy csak azért nem látszik még,mert csak két és fél hónapja csinálon?
2014. júl. 31. 17:26
 15/41 anonim ***** válasza:
Az még tényleg nem sok idő, de súlyzóssal ilyenkor már 2-3 kg izom is jöhet. Saját testsúlyos edzéssel sokkal kevesebb, szóval az igaz, hogy több idő kell, mire lesz egy jó forma.
2014. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam,hogy miben mennyi fehérje van meg ilyeneket?
2014. júl. 31. 17:29
 17/41 A kérdező kommentje:
és mi a baj ezzel: [link] ezekből a legelsőt szoktam,és melette,hátizom,hasizom erősítő gyakorlatokat és vádli meg guggolás
2014. júl. 31. 17:35
 18/41 A kérdező kommentje:
ezekkel mi a baj?
2014. júl. 31. 17:36
 19/41 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam miből kell ennem?
2014. júl. 31. 17:36
 20/41 anonim ***** válasza:

Innen:

[link]

2014. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!