Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem leszek izmosabb?

Miért nem leszek izmosabb?

Figyelt kérdés
Mit csináljak,akkor,ha hetente hatszor szoktam edzeni fél órát,vagy többet,mindig megeszem azt,amit anyukám főz,és abból sokat,mivel tömeget szertnék növelni,abból sokat.65 kg vagyok és még legalább 10 kg izmot szeretnék,de azt veszem észre,hogy nem izmosodok,csak hízok,egyre petyhüdtebb a testem,pedig edzés után le is szoktam izzadni és azt hittem,hogy ez fogyaszt,igaz nem is fogyni szeretnék,hanem még olyan 15 kg izmot,de csak az úszógumim nő,ami azért néz ki hülyén,mert alapból kocka hasam van,de az úszógumi eltakarja valamennyire,ezért csak négy látszik de az nagyon,és fölötte a mellizmom is tiszta háj csak lóg,és elég érdekes formája van,a karjaim olyanok mintha virslik lennének,max a bicepszem izmos valamennyire,a lábaim meg tiszta vastagok igaz,de izom az nem nagyon van ott sem,pedig már majdnem három hónapja edzek saját testsúllyal.

2014. júl. 31. 16:39
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy cask azt tudom enni,amit anyukám főz,úgyhogy hiába írtok mást az nem fog menni.
2014. júl. 31. 16:44
 2/41 A kérdező kommentje:
Most nem merem így leírni miket szoktam enni,de anyukám szerint az egészséges.Húst minden nap eszek,de fehér húst nagyon ritkán,sajnos nem tudok mit tenni,ez van,így lehetek izmos?
2014. júl. 31. 16:46
 3/41 A kérdező kommentje:
táplálék kiegészítőt sem szedhetek
2014. júl. 31. 16:49
 4/41 anonim ***** válasza:

Nincsenek meg a tápanyagmennyiségek. Nem elég sokat enni, nem mindegy, hogy miből mennyi megy:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Az edzésed sincs rendben szerintem, ha nem fejlődsz.

2014. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
ha disznó húst eszek az már nem jó?milyen edzés terv lenne megfelelő.olyan,ami sajáttestsúlyos edzés?Ez nagyon fontos lenne elég egy link is
2014. júl. 31. 16:57
 6/41 anonim ***** válasza:

A disznóhús is jó, de amit írtam fehérjemennyiség az legyen meg. Egy 70 kilós embernek kell napi 140g fehérje, ha izmosodni is akar.

Saját testsúlyos edzésből a fegyencedzés című könyvre keress rá és töltsd le. Googleba: fegyencedzés pdf.


De súlyzós edzéssel többre mennél, ha izmosodni szeretnél.

2014. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
és ha húzódzkodni,tolódzkodni nem tudok hol azt baj ha kihagyom?
2014. júl. 31. 17:04
 8/41 anonim ***** válasza:
Baj, ezek alapgyakorlatok. Hogy akarsz akkor izmosodni, ha nem végzel teljes testes kemény edzéseket?
2014. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:

A lábad nem is fog látványosan fejlődni. A saját testsúlyoddal, a lábadon nem tudsz, csak minimális fejlődést elérni. Én 77 kg vagyok, 2 hónapja 110-115-120kg-al álló vádlizom(20-18-15 ismétléssel), és alig fejlődött valamit.

Szerintem járj le edzőterembe, és van még egy rossz hírem... A táplálkozás is nagyon fontos. Fontos lenne, hogy ne csak sokat egyél, hanem sokat abból, amiből kell :)

2014. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A fegyenc edzés biztos,hogy jó?Meg ilyet,hogy kézenállásban fekvő támasz,ha elkezdenék,és anyukám meglátná biztos,hogy leüvöltené a fejem,meg már azért is,mert azt kérem változtasson az étrenden,mert nem fog én meg magamtól mitől,súlyzóval sem fogok edzeni,merttönkre teszi a gerincem,max 23 éves korom után,de addig is mit csináljak,fegyenc edzéssel meg ha eljutok oda,hogy mindent megcsinálok gond nélkül,akkor már szerintem hiáb csinálom,az alpján amit olvastam valahol,mert nem fejlődök tovább
2014. júl. 31. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!