Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés után hány...

Súlyzós edzés után hány perccel mehet az aerob? egyből? és súlyzós edzés után, vagy az aerob után igyak tejsavót? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 14:34
 1/4 KillBéla ***** válasza:

Az aerobot minél távolabb tedd a súlyzós edzéstől.

Legjobb a pihenőnapon.

2014. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:

Mehet egyből a súlyzós edzés után, vagy ahogy írták, másik napra is teheted. Turmixot a legvégén igyál, különben felkavarodhat a gyomrod pl.


Ha el akarod kerülni az izomvesztést, akkor súlyzós edzés után, aerob előtt/közben kortyolgathatsz BCAA-t, de ez nem létfontosságú.

2014. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és úgy nem lehetne h súlyzós után fehrjeturmix+BCAA, Aerob után pedig csirkemell filé+BCAA?
2014. júl. 22. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy menjen aminosav az a súlyzós után és akkor mehet egyből aerob vagy meg is ihatod a proteint, vársz 20 percet, ennyi idő alatt simán felszívódik és mehet aerob. Én nem szeretem a súlyzós után nulla fehérjével vagy nulla aminosavval az aerobot, mivel én jelentős izmot vesztek vele. De ez csak én vagyok, másnál nem tuti, hogy így van. De legjobb, ha időben minél messzebb van az aerob a súlyzóstól.
2014. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!