Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam?

BTzone509 kérdése:

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17-éves elkezdtem edzegetni múlt héten vettem egy Scitec 100% Whey Protein-t 5kg-t + Matrix creatint 240 kapszulásat és még van itthon 1 kg szőlőcukor nos már az étrendem normális kaja szinten, vettem kiegészítőket az alábbit amit írtam. 75kg vagyok de akarok egy kicsit izmosodni hisz 194 cm vagyok ,ahogy olvastam a proteinben nincs valami sok szénhidrát szóval edzés után keverjek a shakbe szőlő cukrot, meg hogyan szedjem a kreatint ? Egyéb edzésel kapcsolatbani tanácsot elfogadok!Köszi előre is :)

2014. jún. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kreatint még nem kellett volna, kezdőknél még felesleges bevetni. Még rutinod sincs edzésben, étkezésben sem. Fél éves edzési múlthoz szoktuk aánlani. Főleg nem egy kapszulást kellett volna venni, nagyon nem éri meg. Gondolj bele, hogy neked kell feltöltésre 6 napig napi 20g kreatin, utána 40-50 napig napi 10g. Ez mennyibe kerülne kapszulásból? Nézd meg, hogy neked egy kapszulában mennyi is a kreatin-tartalom és rájössz, hogy porban kell mindig venni!

Az étrendet kell rendbe tenni, nem elég a tápkiegeket használni. A napi össz kajabevitel számít!


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot.Igaz most akciós volt azért vettem meg :) 10 font kb 3ezer ft ,rendesen kajálok meg minden de majd még utánna olvasok :D
2014. jún. 13. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
3000 ft, de ezért kapsz kb 200g kreatint. 4000 ezerért meg van 1kg kreatin por. Nem mindegy!
2014. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz! Tehát én most izmot akarok nevelni akkor most hogy elkezdem a proteint keverni szőlőcukorral nem fogok el hízni , izom helyett zsír épül be ?
2014. jún. 13. 19:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Növelni*
2014. jún. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!