Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek fogynom kéne?...

Szerintetek fogynom kéne? Kövér vagyok? Ha fogyom kell hogy csináljam?

Figyelt kérdés

168 cm magas vagyok és 51 kg! Ez soknak számít?

Érdemes fogynom??? Nem érzem magamat így jól....

Azt hallottam hogy 12 évesen nem egészséges fogyni... igaz ez? Ha igaz ez az állítás edzéssel se egészséges?? Mit ehetnék?? Mit ajànlotok? Igazából elég az is hogy karcsúbbnak tűnjek...

Miyen mozgásformát ajánlottok/mennyit?? A válaszotokat előre is köszönöm! 12/lány



2014. jún. 3. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, semmit nem kell fogynod. Sportolj heti 3-4- szer, kerüld lehetőleg a cukros, fehér lisztes kaját és ennyi. Cukros üdítő sem kell. Edzésnek mehet kocogás, bicaj, lépcsőzés, stb vagy akár labdajátékok is. Mindegy, legyen mozgás.
2014. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem érzem így jól magam....
2014. jún. 3. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A sporttól jobban fogod érezni magad és az alakod is jobb lesz: jobban fogsz tetszeni magadnak. De ehhez mint feljebb írták helyesen is kell táplálkozni.
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és igaz hogy a sok víztől fogyni lehet?
2014. jún. 3. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. De ettől még nem árt minden 20kg-os testtömegre 1 liter víz. Neked legyen meg nap minimum 2-2,5 liter.
2014. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!