Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti edzéstervnek ez mehet? ...

Heti edzéstervnek ez mehet? Hétfő : - láb, - váll. Szerda: -Kar (bicepsz/tricepsz), -Hát. Szombat: - mell, - has.

Figyelt kérdés
kaja jó lesz , heti 3x tudok sok csirkét enni, edzés után pedig a scitec 100 %whey protein professional is le megy majd.
2014. jún. 19. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lábad a legnagyobb alul, a hátad felül. A melled kis lófing ezekhez képest. Mégis külön napra tetted. Nem jó. Olvass utána az egésznek.
2014. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendben . De azért érdekel te a láb mellé mit tennél? Egyelőre heti 3x tudok konditerembe járni. Kb 1hónap múlva már 4x - 5x
2014. jún. 19. 13:32
 3/13 A kérdező kommentje:
mondjuk a láb mellé hát , kar mellé váll. tehát megcserélem a váll / hát -at
2014. jún. 19. 13:37
 4/13 tkodit ***** válasza:

leírta, hogy a hát a legnagyobb izomcsoportod a felsőtesten, a láb meg az alsón, erre a jut eszedbe megoldásnak, hogy akkor egymáshoz rakod őket? Wtf? :D


A 3-napos edzéstervben semmiképp nem lesz 3 tökéletesen egyenlő nap, mindenfajta ütközés nélkül. A 3 napos edzéstervben kell a kompromisszum. Egyébként is érdemes pár havonta cserélgetni a dolgokat, szóval nem kell ezt annyira véresen komolyan venni hobbiszinten.


Én így nyomom most: Láb, mell-bicepsz-váll, hát-tricepsz-has. Na most ebben az edzéstervben sem király minden, mert a mellezés-vállazáskor kap a tricepszem, ezért nem is tudok akkora súlyokat mozgatni, plusz utána két napra még rá is edzek. De nem hiszem, hogy ettől nem vagyok még athletic modell :D

2014. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem. Akkor minnél hamarabb megpróbálok (júliusba) heti 5x le járni , és lehetőleg 1nap 1izomcsoportot edzeni. Az eredeti tervemen addig akkor mit kéne módosítani? Mert 2hétig még 3x tudok csak le járni. Diák meló miatt.. Utánna szabad vagyok már.
2014. jún. 19. 16:31
 6/13 A kérdező kommentje:
vagy pedig addig be iktatni pluszba csak egy láb napot amikor semmi más nincs :D
2014. jún. 19. 16:36
 7/13 tkodit ***** válasza:
nem kell feltétlenül a heti 5 edzésnap, 3-al is lehet jól fejlődni.
2014. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ennek örülök. Léci le írnád hogy általam fel sorolt izomcsoportokat hogy párosítsam ebbe a 3napba ? :/ :)
2014. jún. 19. 17:26
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 19. 19:55
 10/13 tkodit ***** válasza:
már leírtam.
2014. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!