Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 600g csirkemell és 500g...

Napi 600g csirkemell és 500g rizs elég tömegeléskor?

Figyelt kérdés

72 kg vagyok. Ezt eszek egy nap plusz zöldségek zsírok ami kell. A csirkemellet ha 100/24 g fehérjével számolom akkor ki jön a kellő fehérje. Reggel van olyan hogy 100g zabpehely, amibe persze van fehérje, nem tudom hozzá lehet-e adni. Elég ennyi nekem tömegeléskor? És még annyi, hogy nem iszok fehérje turmixot, ezért a zabpelyhet egy nagyon minimális tejbe teszem, ez mennyire rossz?


Köszi a választ!



2014. jún. 17. 21:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
21%

Zsoltika, mondok neked valamit: itt a neten mindenki nevtelen kis senki. Azt hiszed, ha te kiirod a neved, az majd barmiben is hitelesiti a mondanivalod? Tevedni meltoztatol: csakis az adott temaban konkretan leirtak minositenek. Meg persze a viselkedesed es a kommunikaciod. Ami itt konkretan egy 5 eves hisztis ovodas szintjen allnak, de teged olvasva egyebkent is ide lovi be az ember az ertelmi szintedet.


A neten valo kemenykedes meg akkora LOL, hogy a Holdig hallatszik. Lathatoan meg azt sem ertetted meg a rengeteg nagy eszeddel, hogy sohasem tudhatod, ki van a drot masik vegen. Szerintem ehhez tartsd magad.


De a jovoben tobb figyelmet forditok rad, igerem, tetszik ahogy mokasan hisztizel es csapkodsz magad korul.

2014. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Semmi keménykedés nem volt kiskocsog. De végre valaki névvel írt és ezt így is kell. Igenis meghatározza a hitelességet, mert így ha látom később a neved egy kérdésben, akkor azt tudom kihez kötni. Remélem érthető! Míg egy névtelen idióta ha beír bármit akkor simán elsunnyog egy másik kérdésben. Így meg egyből bukta, hogy na megint ugyanaz a bar om írta ezt is. Szóval nem mindegy.

De örülök, ha figyelsz majd rám, várlak bármilyen kérdésnél és benne vagyok, hogy megvitassuk a dolgokat. A tudás és tapasztalat nálam van, szóval jöhet bárki. :)

2014. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!