Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Vége a sulinak, végre nem a szar kolis kaját kell ennem, és szeretnék egy tömegnövelő étrendet összeállítani. Hogy állítsak oda anyukámhoz, hogy én mától csirkemellet és rizst fogok/ enni. Ti nektek volt ilyen gondotok? Én össze gyűjtöttem a pénzt szóval megveszem magamnak, de nem tudom hogy mégis hogy mondjam nekik. Persze biztos, hogy megértenék de akkor is. Légyszíves komoly válaszokat írjatok. Köszönöm!



F/17



2014. jún. 7. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem teljesen értem, miért ragaszkodik mindenki a csirke+rizshez... de tök egyszerű menj oda és közöld velük, anya apa, bu"zi vagyok... nagy ledöbbenés, majd közöld, hogy ja nem ezt akartam mondani, hanem, hogy mától magamnak veszem a kajámat...
2014. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondod neki, hogy ezt szeretnéd enni, úgyhogy egyenek ők is ilyesmiket vagy csinálja meg neked külön.

Nem kell napi szinten külön főzőcskéznie,, hanem csináljon meg egyszerre több napi adagot.

Ha nem akar külön sütni-főzni, akkor meg megcsinálod magadnak.

Nem nagy etvasz megfőzni a rizst és megsütni a csirkemellet, ráadásul mint mondtam sokáig el is állnak. A sült csirkemell akár egy hétig is.

Ennyi!

2014. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azért a rostok se maradjanak ki amellett a csirke+rízs mellett
2014. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jááá :D Pont ugyan ebben az esetben vagyok, hétfőtől kezdem a tömegelést, én saját pénzből vettem cuccokat,vagyis hát csak a felét fizetem én,szóval 15 ezret. a Másikat a szülők, ennek ellenében nem kérek semmi csokit és hasonló szarságokat. Igazából megmondtam neki, hogy anyu,itthon nincs semmi kaja,csak szar.... mostantól magamra főzök,így nem nagyon éri meg a tápkieget megvenni. Nekem azzal volt/van baj :) Rendeltem omega 3-at,5 kilós wéjprót és vitamint. Nekem ott esett le az állam, amikor a fehérjére annyit mondtak,hogy "Na ezt 1 évig be kell osztanod" De végül elmagyaráztam nekik mi miért kell,kész. Én pénzem,én dolgom,én testem. Ugye jöttek hogy a sok fehérje káros meg ilyesmi hülyeségek...
2014. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként én is kolis voltam, amikor megtudták,hogy 6:30-kor kelek kaját csinálni magamnak (7:30, 7:40 helyett) szintén nagyot néztek :)

Tudom nem nagy szám akkor felkelni ,bár én mindig az a tipikus sokáig alvó ember voltam,csak érdekesség képpen írom le,full hasonló cipőben járunk a kérdezővel :)

2014. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért, ha lenne fiam, és elém állítana, hogy itthon csak szar kaja van, én lehet, hogy adnék neki egy nevelő jellegű maflást...
2014. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint így mondtam,de ez volt a lényege,hogy nem megfelelő ez az összevissza étrend meg napi 2-3 kajálás + a reggeli bundáskenyér és hasonlók.
2014. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felpontoztam mindenkit! Az elsőn jót nevettem. :D Persze, a rostok se maradnak ki, és magamnak megcsinálnám a kaját meg minden. De ne mondjak valami olyan szöveget nekik, hogy azért kellenek ezek mert ez a megfelelő étel a testépítéshez, mert sok a fehérje tartalma...?
2014. jún. 7. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy azért kell mert ez az egészséges, egy sportolónak meg nagyon figyelnie kell az egészséges táplálkozásra.

Ez mellesleg mind igaz is!

Szerintem kár elkezdeni magyarázni nekik fehérjéről meg ilyesmi, sokan azt sem tudják hogy minek az, meg minek annyi, sőt vannak, akik még azt hiszik, hogy káros a túlzott fehérjefogyasztás...

2014. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!