Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Hogy mondjam el ezt a szüleimnek?

Figyelt kérdés
szóval... nyártól szeretnék konditerembe járni, de azt mondták és tapasztaltam is, hogy az edzőterem csordultig tele van. egy gépre 1 órát kell várni, reggel, délben és este is dugig van. és mivel izmosodni akarok gondoltam, hogy venni kéne egy Weider 240 TC Fekvenyomópadot ami 50 ezerbe kerül. a szüleim azt akarják, és ezt én is szeretném, hogy rendvételmir e menni. ehhez persze kell a fizikai erőlnét. a kérdés, hogy tudnám ezt elmondani a szüleimnek, hogy belemenjenek, hogy megvegyék ? Mert ha mondanám így somán, hogy vegyünk mert ez , akkor úgy is nemmel válaszolnának. vmi érvek jók lennének.
2010. jún. 8. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
súlyzóval, futással, hasizmozással ugyanazt az eredményt kapod... kétlem, h a katonaságnál pl. edzőteremben építenének izmot:D
2010. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik edzőterem van tele, főleg reggel. Ha megvennéd, úgyse használnád otthon. Ha meg mégis szeretnéd, akkor dolgozz meg érte nyáron, és mondjuk kérd meg őket, hogy a felét fizessék ki.
2010. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a városban csak egy edzőterem van.
2010. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem ne vedd meg, nem érdemes

és tényleg csinálhatsz ezer más dolgot ami nagyon jó kondit ad, de a rendvédelmit felejtsd el, ha csak emiatt kelle, akkor hagyd a kondit is, nem kell !

ha ilyen ambícióid vannak, akkor az edzőterem helyett egy pszichológusra kérj pénzt a szüleidtől

2010. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:

Nos, ha mindig arra gondolsz, hogy a kondi tele, akkor ugyse fogsz elindulni...

Azt javaslom vegyél egy használt fekpadot sullyal, nem muszáj ilyen drágát venni, ugyanazt a célt szolgálja, és igy tudsz többmindent venni...

2010. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy így sokkal jobb, mert korlátlan használatig jó,a kondibérlet meg lejár és drága is.(Én ezért nyomom itthon, ez tény :D)
2010. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy otthon alig használnád... Szerintem ne vegyél semmit sem... Én nekem is vannak otthon cuccok, alig nyúlok hozzájuk... Igazi edzést konditerembe lehet végrehajtani... Menj korán, pl fél 8kor... Én is akkor megyek, amikor már a végső gyakorlatokat csinálom, akkor jönnek én meg nyugodtan edzhettem..
2010. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert minden ember lusta. Nekem nincsenek gépeim, de én itthon edzek, és ha lessz pénzem majd veszek cuccokat. Konditerembe nem akarok menni, amit itthon is eltudok végezni azt inkább itthon csinálom.
2010. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!