Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget növelek, és nagyon...

Tömeget növelek, és nagyon hízok. Miért?

Figyelt kérdés
mivel tanuló vagyok, ezért nem nagyon tudom befolyásolni az étkezésem, de a szénhidrát bevitelt csökkentettem, a fehérjét pedig megemeltem amennyire tudtam, zsírt szinte nem is fogyasztok. ez mellett étrend kiegészítőt szedek, és heti 4x van súlyzós edzésem. és sok zsír jön fel mit tegyek?

2014. máj. 20. 12:01
1 2 3 4 5
 21/41 Szintiszoli123 ***** válasza:

Egyél több zsírt, kevesebb CH-t.

Számold össze, miből hány gramm megy, legalább körülbelül, mert így vakon vagy.

2014. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Marci igen, fogyatékos vagyok. És hülye is.


Mert nem bírom az undorító tévhitterjesztést.


Hány kiba.szott ember dögöljön még meg az ilyen agyatlan szénhidrátzabáltató debil orvosok által ajánlott táplálkozási ötletek miatt? Nem egyszerűbb simán csak lelőni őket? Akkor nem támogatnák haldoklásuk során a gyógyszeripart.

2014. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Ha ilyet irsz hogy az elhizottak nem esznek sok kaloriat akkor retardàlt vagy de nagyon.
2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Kettőtök közötti kompromisszumként jelennék meg két kijelentésemmel:

-low carb étrenddel is el lehet hízni

-az marhaság, hogy ami zsírt eszel, abból zsír lesz

2014. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Nem mindböl de amit zsirt te elraktarozol az mind az ètkezessel bevitt zsir.
2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek


Most te tömegelni akarsz vagy szálkásítani? Mert tömegeléshez ch kell és zsír (az arány "szabadon" választható). A lényeg hogy kalóriaplusszban legyél, mindenféleképpen fogsz zsírosodni, ha ez nagy mértékben van, akkor csökkensd valamennyire a ch-t.


Ha meg szálkásítani akarsz, akkor meg szálkásító étrend kell, alacsony ch-n. De ilyenkor nem beszélünk izomnövekedésről.


(az étrendkiegészítő tág fogalom, de ha napi 5 jumbo-t iszol , akkor ne csodálkoz a zsírosodáson)

2014. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Nem kell kompromisszum.


Marci, mennyi kalóriát eszik egy elhízott ember. Kérlek, bizonyítsd már be hogy az elhízott emberek tehetnek arról hogy zsírosak, mégpedig azért mert sokat esznek. A végén még én is összeírom hogy mennyit eszek egy nap, hogy ellenpéldázzak..


Nem a zaba mennyisége számít, direkt kitalált rossz irány hogy ez számítana. Meg tudod érteni, hogy soha senki se figyelte hogy mennyit eszik, az elhízás mégis modern civilizációs betegség?

2014. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

"Nem mindböl de amit zsirt te elraktarozol az mind az ètkezessel bevitt zsir."


Rengeteg embert ismerek, aki egy deka zsírt nem eszik, mert azt hiszi, jó, és még lenmagolajat sem fogyaszt, mégis zsírosodik, mint állat. Szóval szerintem ezt Te sem hiszed el, hogy ami zsír rajtunk van, az mind az étkezéssel bevitt zsír.

2014. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

Regen az emberek keves hust ettek nem volt ra penz. Vekonyak voltak. Leginkabb elhizott a kiraly volt mert tele volt penzzel sok hust evett.

Hmm ha neked ezt be kell bizonyitani akkor latszik hogy fingod sincs a taplalkozasrol.

De pl nezd meg az inuitokat. Koztuk is van sok elhizott pedig csak halasznak vadasznak es amit talalnak azt eszik. Kozel 0 a ch bevitel.

A dagadt ember sok szemet kajat eszik. Amelyek magas kaloriatartalmuak es ehhez parosul az hogy nem valami laktatoak. De ha te leirnad hogy mennyit eszel akkor latnad hogy te se viszel be sok kaloriat.

2014. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Lehetetlen kb teljesen zsirmentesen kajalni. Azok az ismeroseid sportolok egyebkent? Es amugy lehet neha ch-bol is ha semmi zsirt nem eszik valaki, De kaloriapluszban van. Viszont ez nagyon ritka eset.
2014. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!