Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget növelek, és nagyon...

Tömeget növelek, és nagyon hízok. Miért?

Figyelt kérdés
mivel tanuló vagyok, ezért nem nagyon tudom befolyásolni az étkezésem, de a szénhidrát bevitelt csökkentettem, a fehérjét pedig megemeltem amennyire tudtam, zsírt szinte nem is fogyasztok. ez mellett étrend kiegészítőt szedek, és heti 4x van súlyzós edzésem. és sok zsír jön fel mit tegyek?

2014. máj. 20. 12:01
1 2 3 4 5
 11/41 Szintiszoli123 ***** válasza:
75%

Lyle McDonald cikke alapján Marcinak van igaza.

[link]

De mindenki olvassa el az utolsó bekezdést is!!!

És ha a cikk minden szavát igaznak fogadjuk el, valaki mondja már meg, hogy mi lenne az ideális CH/zsír arány ahhoz, hogy ne zsírosodjunk.

2014. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Marci véleménye alapján igaza van McDonaldnak, azonban az elmélet magyarázata csak fikció, a gyakorlat pedig még mindig az, hogy nem kell sok ch-t enni, aki jóllakik zsíros ételekkel az egészséges önszabályozó szervezetehez híven nem fog elhájasodni. Ezért a low carb + kényelmes (high?) fat.
2014. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%

Miota van a paleosoknak gyakorlatban igaza?

Ha deficitben vagy akkor nem zsirosodsz? Ez miota ujdonsag?

Ha meg tomegelsz akkor tobb zsir jonne.

Szintiszoli:

A legjobb az lenne ha teljesen zsirmentesen lehetne etkezni de Mivel naturalok vagyunk ezert ez nem megoldhato. En azt mondom legyel kicsi kaloriapluszban, fogyassz 2g/tskg feherjet es leginkabb ch-t. Valamint olyan keves zsirt amivel bemegy a napi EPA DHA adagod es nem erzel hàtrányokat hormonalisan. Szalkasitaskor kicsit tobb kell mert kaloriapluszban a szukseges triglicerideket elo tudod allitani ami hormonokhoz vitaminokhoz kell.

2014. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
49%

A zsiros etelek laktatoak. Semmi ujdonsag nincs itt minimorris. Amit leirok az teny nem pedig elmelet. Elmelet az hogy ch-t raktarozol zsirkent de soha nem tortenik meg kb.

Ha valaki kozepes mennyisegu ch-t fogyaszt akkor is a zsirt raktarozza el.

2014. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Ember, nem veszed észre direkt írtam: egy zsírszegényen táplálkozó hízott testépítő kérdése alatt vagyunk, ne itt írd már a hülyeségeket.


MONDOM ZSÍRSZEGÉNYEN táplálkozó, ő maga írta.


Mióta a zsírszsgény táplálkozást terjesztik egyre több a szívbeteg és az elhízott. Hogy lehet ezt a táplálkozást propagálni? Mintha te ha éhes lennél a vadonban nem zsíros állatot ölnél le hogy egyél valamit.. mintha nem lenne természetes és egészséges a hús és ZSÍR evés.


Agyf@.sz van már itt a levegőben :D

2014. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%

Miota sokkal tobb kaloriat esznek az emberek egyre tobb az elhizott. Ezert tobb a szivbetegseg. Es megsugom nem a zsirszegenyen taplalkozo emberek az elhizott szivbetegek hanem akik tomnek magukba mindent lemszarva mibol mit visznek be. A kerdezo is sok kaloriat eszik a zsirt raktarozza el amit megesz.

Az viszont bizonyitott mar linkeltem hogy oseink is eleg sok huvelyest, teljes kirolesut ettek szoval az inkabb emberi etel.

Az ember nem ragadozo termeszetes taplaleka nem a hus es zsir. Ez legalabb annyira hulyeseg minthogy az ember novenyevo.

2014. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kérlek, Te sem hiszed el amiket írsz.. komolyan.


"Miota sokkal tobb kaloriat esznek az emberek egyre tobb az elhizott"


Az elhízott ember nem eszik több kalóriát mint a nem elhízott. Mégis miért enne több kalóriát? Plusz azt a hízott nagy testet mozgatni is kell, ami több kalóriát igényel. De nem ez a lényeg, sose a kalóriaegyenleg volt az elsődleges meghatározó. Ezt reklámozni sem egészséges ám.


"Es megsugom nem a zsirszegenyen taplalkozo emberek az elhizott szivbetegek"


Hogyhogy nem? Dehogynem! Pont ez a baj.


"hanem akik tomnek magukba mindent lemszarva mibol mit visznek be. A kerdezo is sok kaloriat eszik a zsirt raktarozza el amit megesz."


Ő zsírszegényen eszik..


"Az viszont bizonyitott mar linkeltem hogy oseink is eleg sok huvelyest, teljes kirolesut ettek"


Tudod mikor lenne ez bizonyított (mert amúgy nem az!) ?


Ha most fognád magad, kimennél erdőbe/mezőre és 2 hónapig ezeket ennéd, és életerős maradnál. De 2 hétig élj teljes kiőrlésű valamin meg hüvelyeseken.. állatot fogsz ölni, hogy igazi kaját egyél ami valóban táplálék neked.


Az ember nem tudja megenni azokat amiket most írtál mert alapvetően nem ch-evők vagyunk, nem finomak, csak ipari feldolgozás útján válnak ezek nagyjából ehetővé. Normál táplálékunk még mindig zsíros hús, tengeri herkentyűk és gyümölcsök + zöldségfélék. Amik nyersen is ehetőek és finomak.

2014. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Szergej55 ***** válasza:
Ajjaj, fiúk! Ideje leállni, én úgy érzem. ( :D ) De komolyan.
2014. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

"Miota sokkal tobb kaloriat esznek az emberek egyre tobb az elhizott"


Az elhízott ember nem eszik több kalóriát mint a nem elhízott. Mégis miért enne több kalóriát? Plusz azt a hízott nagy testet mozgatni is kell, ami több kalóriát igényel. De nem ez a lényeg, sose a kalóriaegyenleg volt az elsődleges meghatározó. Ezt reklámozni sem egészséges ám.


Te fogyatekos vagy?

2014. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
emberek... akkor most mi a megoldás a problémámra? egy tömör és összefüggő választ szeretnék. :D
2014. máj. 20. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!