Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget növelek, és nagyon...

Tömeget növelek, és nagyon hízok. Miért?

Figyelt kérdés
mivel tanuló vagyok, ezért nem nagyon tudom befolyásolni az étkezésem, de a szénhidrát bevitelt csökkentettem, a fehérjét pedig megemeltem amennyire tudtam, zsírt szinte nem is fogyasztok. ez mellett étrend kiegészítőt szedek, és heti 4x van súlyzós edzésem. és sok zsír jön fel mit tegyek?

2014. máj. 20. 12:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz.


Mert tömegnövelő étrendet folytatsz + mert a zsírszegény, ch gazdag táplálkozás általában a zsírosodásnak biztosít kedvező hormonális feltételeket.


Ez nem jelenti azt hogy az izmosodásnak ez ne lenne jó, természetesen.

2014. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

azzal, hogy nem fogyasztasz zsírt csupán az életedhez nélkülözhetetlen anyagot tagadsz meg a szervezetedtõl de ch-val azzal tömöd...

gz..

2014. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
23%

Minimorris ezt megint honnan a faszbol veszed hogy kedvezo hormonális kornyezetet biztosit a zsirosodasnak?

Az emberi test azt a zsirt raktározza el amit megeszel. Nem a ch-t.

2014. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%

Tudom marci. Vagy megint KAMULSZ :D

Mint tudjuk a nézeteid nem fogadják be az ételek hormonháztartásra gyakorolt hatását, azzal hogy a megevett zsírokat raktározzuk zsírként most felülmúltad magadat (más megfogalmazásban 'alulmúltad').


Legalább ne egy zsírszegényen táplálkozó zsíros testépítő kérdése alá írtad volna le..


Kérdező sorry az off-ért. De szólj hozzá nyugodtan.

2014. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%

Te hulye vagy. Nem azt irtam sohasem hogy az eteleknek nincs hormonhaztartasra gyakorolt hatasa. Hanem azt hogy az kb lenyegtelen.

De testzsirként sohasem a ch-t raktározzuk el. Mindig a zsirt amit beviszunk.

2014. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána annak, mi az az inzulin rezisztencia.
2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 tkodit ***** válasza:
88%

marcii, amit írsz, az butaság.

pedig én sem vagyok alacson ch-n, és magas zsíron, ahogy Aczél kolléga hirdeti, de attól még azt mondani, hogy csak a bevitt zsír raktározódik zsírként...

2014. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
29%

Miután sprotloknál ez igy van.

Tanulj egy kis igazi táplálkozástudományt. Ha nem vagy ultramagas kaloriakon, Csak és kizárolag a bevitt zsirt raktározod el zsirba. Az osszes ch glikogenba megy.

2014. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

Ha az 'igazi' táplálkozástudomány pusztán egy elmélet, a gyakorlatban pedig nekünk van igazunk akkor szerintem most mindenki be fog fizetni egy 'igazi' táplálkozástudomány tanfolyamra.


A pocakos sportolókkal kezdve :D

2014. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
A cukor nem ch? Mert ha az, akkor abból is bármennyit lehet enni, mert csak glikogén raktárba megy, nem? Gondolkodjál már!
2014. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!