Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétázom, a héten csak 1x...

Diétázom, a héten csak 1x tudtam elmenni edzeni, és nem is fogok tudni menni többet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1x értem rá, és már nem lesz rá alkalmam, itthon a házban még tudok valamit, kardiózni, vagy akármi, de attól félek, hogy nagyon beleszól-e ez a zsírégetésbe/diétába, hogy csak 1x tudtam menni? Mennyire baj? Mit csináljak helyette?
2014. máj. 16. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz (szűk, vál és hátszélességben) , guggolás - kitörés, hasprés-lábemelés, esetleg húzódzkodás - tolódzkodás (két szék között).
2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Majd mész jövő héten. Vagy, ha nagyon zavar, menj el futni, bringázni. :)
2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell erősítő edzés is, ezt jól leírta Steph és kell mellé heti 3-4 aerob edzés is- ez lehet bicajozás, kocogás, lépcsőzés, stb.
2014. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 1 focimeccsem, meg edzésem van, és mellette 2 kondi, meg 1x csinálok itthon felülés, fekvő, guggolás stb dolgot, Szerintem ez bővel elég, a diéta is jó, megy le a zsír, csak ettől féltem, hogy elég-e?
2014. máj. 16. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megy le a zsír és az izom marad, akkor nem kell aggódnod.
2014. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!