Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így mit csináljak?

Így mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ugye elkezdtem a fegyencedzést illetve az étrendem is van már, és elértem most egy szép eredményt is.

Viszont a cső hiányában nem tudok húzódzkodni és lábatemelni. Eddig csináltam az előtte lévő feladatokat de igazából mostanra már unom őket, meg ha jól tudom egy idő után már csak az állóképességet javítja.Mit tudnék helyette csinálni?


A fekvőtámasszal és a guggolással minden rendbe.



2014. ápr. 30. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell menni parkba, játszótérre és tudsz máris húzódzkodni, akár egy kapufán is.
2014. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de a játszón lévő rudak nagyon kicsik és szűkek, nem tudok átmenni alattuk mert lefejem, Ha meg behajlítom a lábam akkor meg nem férek el.

Suliban lévő kapuk pedig életveszélyesek. Dűlöngélnek,korhadtak....... de a tanárokat ez nem érdekli -.-

2014. ápr. 30. 19:29
 3/6 anonim válasza:

Akár egy megfelelő faág is megteheti, vagy egy fém szárítókeret, vagy egy masszív kapu kerete... Vannak lehetőségek :)

Lábat emelni pedig támaszkodva is lehet, jobb híján.

2014. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Keress egy jó faágat amit megfelelően tudsz húzózkodni,ha nem jó a játszótér..
2014. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
panelban, vagy kertesházban laksz?
2014. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kertes
2014. máj. 3. 18:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!