Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről az edzéstervről...

Zsombi12 kérdése:

Vélemény erről az edzéstervről? (lent bővbben)

Figyelt kérdés

Hétfő Gugolás 3x13

Láb Lábtolás 3x15

Bicepsz Comb hajlítás 3x12

Comb feszítés 3x12

Kézkezes bicepsz 3x13

Koncentrált bicepsz 3x25



Szerda

Has Felülés 2x25

Mell Hasprés 2x25

Lábfelhúzás gépen 3x12

Letolás csigán 3x12

Tárogatás 3x15

Fekvenyomás 3x12-15



Csütörtök

Hát Lehúzás csigán 3x15

Váll Evezés 3x10

Nyak mögül nyomás 3x12

Oldal emelés 3x8-10

Előre emelés 3x7


Péntek

Tricepsz Tricep nyújtás 3x10

Bicepsz Lórúgás 3x10

Kétkezes bicepsz 3x12

Koncentrált bicepsz 3x25


2014. ápr. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég heti 3x is bejárni és egy kicsit több dolgot kéne csinálnod. Nyugodtan bent lehet lenni a teremben 1,5 órát is ezek amiket leírtál max 1 óra/edzésnapnak felel meg.
2014. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit én is keveslem a gyakorlatok számát. Kis izmoknál még okés a 2-3 gyakorlat, de egy hátnál kettő? Jól látom?


Azért nagy izomcsoportokat illik 3-4 gyakorlattal megdolgozni, vagy emelni 4-re a sorozatokat, vagy piramisban gondolkondi. De hát vállnál akár még egy szuperszett-et is lehet próbálni. Lehetőség van dögivel :D

2014. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez is egy kicsit kuszának tűnik. Ezt te készítetted? Ha igen, akkor (ne sértődj meg, mindannyian elkezdtük valahol) még nagyon az elején tarthatsz. Javaslom, hogy kérd ki edző segítségét vagy ha más nem, akkor jó lesz a Bunnynak is az edzésterve kezdőknek a bodybuilderről is.

[link]

2014. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13:51-es vagyok, és persze figyelj a kajára is!
2014. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én készítettem,esetlgeg akk mondnaátok pár plusz gyakorléatot az egyes napokhoz amúgy ozzgoni teremben dolgozom és ezért van az hogy egyes gyakorlatokat bármennyire szeretném nem tehetem be az edzés tervbe
2014. ápr. 5. 17:18
 6/6 anonim válasza:
Gratula tök jó!
2014. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!