Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Következő tervben (icf 5x5)...

A Következő tervben (icf 5x5) kicserélhetem a szűk fekvenyomást ferdepados nyomásra?

Figyelt kérdés

Itt a terv: [link]


a B napon a szűk fogású fekvenyomást szeretném kicserélni ferdepados nyomásra nagy hülyeség lenne?


2014. márc. 30. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicserélheted, nekem inkább máson akadt meg a szemem.

Szerintem heti 3x guggolni, hülyeség. A derekadat nagyon tönkreteszi, akár övvel, akár milyen szabályosan csinálod, gondolom nem versenysportoló vagy, nem szabad. Inkább a hét első napján guggolás, másodikon lábtoló, harmadikon felhúzás.

Valamint tricepszre ez nagyon kevés, én biztos beiktatnék valami padlóról nyomást (akár kereten vagy padon végezve), tolódszkodást, vagy valamit, tricepsz erő növelésére.

2014. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valójában azt már beiktattam magamtól csak ebben nem voltam biztos a napon háton guggolás b napon meg elöl ami jobban kíméli a derekat szóval nem lesz gáz kis dolgokat már variáltam benne :)
2014. márc. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!