Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szűk fekvenyomást ki lehet...

Flevi kérdése:

A szűk fekvenyomást ki lehet hagyni?

Figyelt kérdés

Vagy csináljam úgy, hogy egyik héten szűken, másik héten sima fogással nyomok fekve?Egyébként ilyen a mell edzéservem:

-tárogatás egyenes padon

-tolódzkodás

-fekvenyomás

Előre is köszi!:D


2014. febr. 8. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Én inkább tricepszhez tenném, mondjuk tényleg elég határeset, mert mell is kap bőven(én általában mell-tricepsz edzésnél szoktam elejteni féltávnál).

Kihagyható, helyettesíthető mással.

A melledzésedhez viszont én biztosan beraknék egy döntött pados gyakorlatot is.

2014. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pl. tárogatás ferde padon?

2014. febr. 8. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet hagyni mert gondolom azért nyomsz szűken hogy a belső mellizmod is dolgozzon, de a mellizom vízszintes izomrostokból áll, így csak a felső vagy az alsó területeket lehet valamennyire elkülöníteni (de igazából ezt sem annyira lehet) vagy az egyik részre jobban rámenni.
2014. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tárogatás vagy fekvenyomás ferdepaon az jó lenne, esetleg áthúzás?
2014. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tehát akkor jó lesz így a mell edzésterv?

-fekvenyomás

-tolódzkodás

-tárogatás egyenes padon

vagy beletegyem az áthúzást vagy a tárogatást ferde padon?(max. egy gyakorlattal lehet több, többet nem bírnék :D)

2014. febr. 9. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem ez jött be mostanában:

-fekvenyomás vizszintes padon 4x7-8

-áthúzás 3x10

-tárogatás 30 fokban döntött padon 4x10

tolódzkodás volt egy darabig áthúzás helyett (plusz súlytárcsa a nyakamban), de kellett egy kis változatosság azért cseréltem ki, elég rendesen megdobta a mellem az áthúzás nagyon jó gyakorlat, szerintem 3 gyakorlat elég mellre, esetleg a vizszintes fekvenyomás helyett lehet egyből ferde padon is kezdeni,vagy csináltam olyat is hogy 4. gyakorlatnak csigás összehúzás, de ebből csak egy sorozatot de azt bukásig

2014. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tárogatásnál meg állithatod a padot minden sorozatnál más dőlésszögbe, de akár fekvenyomásnál is nyugodtan
2014. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!